“Tele2” savām TV reklāmām liks klāt aicinājumu lejupielādēt lietotni “Apturi Covid”

Mobilo sakaru operators “Tele2” savām viedierīču TV reklāmām novembrī liks klāt aicinājumu lejupielādēt mobilo lietotni “Apturi Covid”, lai palīdzētu “Slimību profilakses un kontroles centra” speciālistiem pēc iespējas ātrāk atklāt ar koronavīrusa inficētos un viņu kontaktpersonas. Tāpat uzņēmuma klienti, kuri izmanto “iPhone” viedtālruņus, turpmāk savos telefona ekrānos redzēs ne tikai pakalpojuma sniedzēja nosaukumu, bet arī aicinājumu “Sargi sevi”. Tas tiek darīts, lai atgādinātu iedzīvotājiem, cik būtiski šajā laikā ir ievērot atbildīgo institūciju noteiktos drošības pasākumus.

“Šobrīd diemžēl situācija Latvijā ir ļoti nopietna, jo ar koronavīrusu inficēto personu skaits Latvijā strauji pieaug un savlaicīgi atklāt kontaktpersonas ir ļoti grūti. Lai kaut nedaudz palīdzētu SPKC speciālistiem, izlēmām izmantot tos resursus, kas ir mūsu rīcībā – mobilie sakari un informēšanas iespējas,” saka “Tele2” komercdirektors Raivo Rosts. “Turklāt šis ir laiks, kad uzņēmumiem, valsts institūcijām un sabiedrībai kopumā ir jābūt vienotiem, jo tā ir vienīgā iespēja, lai mēs samazinātu vīrusa izplatību un ātrāk atgrieztos pie apstākļiem, kas neparedz striktus ierobežojumus.”

Papildus TV reklāmām “Tele2” arī aicinās savus klientus lejupielādēt lietotni “Apturi Covid”, nosūtot informāciju pa e-pastu, publicējot aicinājumu uzņēmuma sociālajos tīklos un mājas lapā.

“Apturi Covid” var lejupielādējot savā telefonā no App Store vai Google Play. Lietotni nodrošina “Slimību profilakses un kontroles centrs”, kā arī atbalsta Latvijas vadošie uzņēmumi dažādās nozarēs, iestājoties par sociāli atbildīgu rīcību visas valsts labā. 

Vairāk par lietotni: www.apturicovid.lv

Zaļā Josta - Reklāma