Suminās labākos Rīgas sportistus, trenerus un komandas

Otrdien, 20. decembrī, Kultūras pilī „Ziemeļblāzma” notiks „Rīgas sporta laureāts 2022” svinīgais pasākums. Tā laikā sveiks galvaspilsētas labākos sportistus, trenerus, komandas un šī gada populārākā sporta notikuma organizatorus.

Kultūras pilī „Ziemeļblāzma” laureātus godinās astoņās dažādās nominācijās: „Rīgas labākais sportists” un „Rīgas labākā sportiste”, „Uzlecošā zvaigzne sportā”, „Rīgas labākais sportists ar īpašām vajadzībām”, „Rīgas labākā sporta spēļu komanda”, „Rīgas labākais treneris”, „Gada notikums sportā”, kā arī „Par mūža ieguldījumu sportā”.

Apbalvojuma „Rīgas sporta laureāts 2022” nominācijām ir izvirzīti pazīstami sportisti un sabiedrībā labi zināmi treneri, populāras komandas, kā arī skatītāju un dalībnieku plaši apmeklēti sporta notikumi.

Balva nominācijā „Par mūža ieguldījumu sportā” tiks piešķirta galda tenisa trenerim un sacensību organizatoram Genādijam Kartuzovam.

Visi laureāti saņems stikla mākslinieces Ilzes Dūdiņas veidotas statuetes un Rīgas pašvaldības sarūpētas naudas balvas.

Balvu pasniegšanas ceremoniju klātienē vadīs pieredzējis sporta notikumu pārzinātājs, žurnālists, raidījumu moderators un producents Uģis Joksts un aktrise Marta Lovisa Jančevska.

Pieteikumus varēja iesniegt Latvijā atzītas sporta federācijas, Rīgas pašvaldības administratīvajā teritorijā reģistrētas nevalstiskās sporta organizācijas un sporta izglītības iestādes. Komisija vērtēja atskaites periodu no šī gada 1. janvāra līdz 30. novembrim.

Apbalvojumu „Rīgas sporta laureāts 2022” pasniegs jau desmito reizi. Līdz šim to ir ieguvuši galvaspilsētas labākie sportisti, treneri un komandas par teicamiem rezultātiem un augstiem sasniegumiem.

Informāciju sagatavoja: Raimonds Grants, Rīgas domes Komunikācijas pārvaldes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinators

Zaļā Josta - Reklāma