Godinās labākos Rīgas uzņēmējus

20. decembrī mūzikas namā “Daile” notiks Rīgas labāko uzņēmēju godināšanas pasākums, kurā pasniegs atzinības balvas “Rīgas dālderis”. Apbalvojumi tiks piešķirti piecās nominācijās: “Rīgas gada darba devējs”, “Rīgas gada uzņēmējs starptautisko biznesa centru nozarē”, “Rīgas gada jaunuzņēmums”, “Rīgas gada jaunpienācējs” un “Rīgas gada ilgtspējīgākā būve”.

“Rīgas dālderu” saņēmēji ar Rīgas mēra Mārtiņa Staķa līdzdalību tiks godināti klātienes pasākumā, kas 20. decembrī no plkst. 16.00 tiešsaistē būs skatāms Rīgas domes Facebook kontā (www.facebook.com/riga.lv ), kā arī ziņu portālā Delfi.lv.

Pasākuma mērķis ir izcelt veiksmīgu galvaspilsētas uzņēmumu sasniegumus un tos uzņēmējus, kuri izcili darbojušies savā nozarē, kā arī veicinājuši uzņēmējdarbības attīstību, virzību uz augstas pievienotās vērtības ekonomiku un starptautisku konkurētspēju. “Rīgas dālderu” apbalvošanas pasākumu organizē Rīgas investīciju un tūrisma aģentūra.

Laureāts nominācijā “Rīgas gada darba devējs” tika noteikts sadarbībā ar Latvijas Darba devēju konfederāciju; nominācijā “Rīgas gada uzņēmējs starptautisko biznesa centru nozarē” – sadarbībā ar Starptautisko biznesa pakalpojumu asociāciju Latvijā; nominācijā “Rīgas gada jaunuzņēmums” – sadarbībā ar Latvijas Jaunuzņēmumu asociāciju; nominācijā “Rīgas gada jaunpienācējs” – sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru, bet laureāts nominācijā “Rīgas gada ilgtspējīgākā būve” tika noteikts iegūstot informāciju par

Rīgā īstenotajiem projektiem no Nekustamā īpašuma attīstītāju alianses.

Rīga jau kopš tās pirmsākumiem ir bijusi aktīva ostas pilsēta, tirdzniecības un uzņēmējdarbības krustpunkts. 16. gadsimtā Rīgā sāka kalt naudu – Rīgas dālderus, kas bija apliecinājums Rīgas kā veiksmīgas tirdzniecības pilsētas statusam un tās vietai starp nozīmīgākajām Hanzas savienības pilsētām.

Lai arī šodien mūsu naudas vienība ir eiro, Rīgas veiksmīgākie, uzņēmīgākie, inovatīvākie, atbildīgākie un darboties spējīgākie uzņēmēji tiks godināti tieši ar simboliskiem “Rīgas dālderiem”, jo šī vēsturiskā naudas vienība uzskatāma par pilsētas lepnuma, vēstures, uzņēmējdarbības gara un pašcieņas simbolu.

Zaļā Josta - Reklāma