Rīgā pasniegs balvas labākajiem skolotājiem un izcilākajiem skolēniem

Piektdien, 14. oktobrī, plkst. 14.00 Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrā “Mazā ģilde” pasniegs balvas “Zelta pildspalvas” galvaspilsētas labākajiem pedagogiem un “Zelta stipendijas” – izcilākajiem skolēniem.

Balvu pasniegšanas ceremonijā piedalīsies Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Iveta Ratinīka.

Katru gadu rudenī, kad oktobrī tiek atzīmēta arī Skolotāju diena, Rīgas pašvaldība apbalvo labākos skolu pedagogus un izcilākos Rīgas skolu absolventus. Balvu “Zelta pildspalva” pasniedz skolotājiem, lai izteiktu atzinību par profesionālu, radošu un inovatīvu darbu, kas tiek ieguldīts skolēnu izglītošanā un audzināšanā. “Zelta pildspalvas” ieguvēji saņems arī naudas balvu.

Rīgas domes “Zelta stipendijas” 1200 eiro apmērā šogad saņems 20 galvaspilsētas skolu absolventi, kuriem piemīt izcilas zināšanas un kuri pilsētas, valsts un starptautiskās mācību priekšmetu olimpiādēs un zinātniski pētniecisko darbu konkursos ir sasnieguši augstus rezultātus.

Balvu pasniegšanas ceremoniju ikviens interesents varēs vērot tiešsaistē Rīgas pašvaldības Facebook kontā un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta tīmekļa vietnē.

Pasākumu organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar Rīgas Kultūras un tautas mākslas centru “Mazā ģilde”.

Ieeja pasākumā tikai ar ielūgumiem.

Zaļā Josta - Reklāma