Rīgā notiks “Queen Show” ar Marku Martelu

23. oktobrī Rīgā uz “Atta Centre” koncerthalles skatuves notiks populārais starptautiskais šovs “Queen Show” ar kanadiešu dziedātāju Marku Martelu, informē portāls balticevents.info. 

Kritiķi dēvē Martelu par Merkūrija reinkarnāciju, jo Marka balss un pat seja ir ļoti līdzīgi leģendai. Savukārt slavenais “Queen” bundzinieks Rodžers Teilors izvēlējās Marku dalībai filmā “Bohēmista rapsodija”, kurā viņa balsī dzied Merkūrija lomas atveidotājs Rami Maleks.  
 
2011. gadā Marks Martels projekta “Queen Extravaganza” ietvaros rīkotajā konkursā izpildīja fragmentu no dziesmas “Somebody To Love”. Ar to jaunajam dziedātājam pietika, lai apburtu ne tikai klausītājus, bet arī “Queen” muzikantus. Martela video savāca ap 22 miljonu skatījumu YouTubā.


Pēc filmas “Bohēmista rapsodija” sensacionālās iznākšanas 2018. gadā pasauli pāršalca jauns “Queen” popularitātes vilnis, bet muzikantu dzimtenē beidzot tika novērtēts grupas dalībnieku nenovērtējamais ieguldījums mūzikas un kultūras vēsturē. Kardināli mainījusies kopš tā laika ir arī Marka Martela dzīve.
 
Marku dēvē par rokmūzikas leģendas un neatkārtojamā šovmeņa līdzinieku. Ar Frediju Merkūriju viņu saista ne tikai vizuāli līdzīgie sejas vaibsti un valdzinošais balss tembrs. Markam piemīt harizma un viņš lieliski kopē Merkūrija skatuviskās kustības. 

To apliecina ne tikai pielūdzēji, bet arī grupas “Queen” ilggadējie dalībnieki – ģitārists Braiens Mejs un sitaminstrumentālists Rodžers Teilors. Tieši viņi izvēlējās Martelu par oficiālā “tribute” projekta “The Queen Extravaganza” solistu. Starp citu, Marks Martels ir pielicis savu roku jeb, precīzāk, balsi arī filmas tapšanā. Tieši viņš filmā izpildīja Merkūrija partijas, palīdzot Rami Malekam spīdoši iejusties leģendārā muzikanta lomā.
 

Rīgas koncerts norisināsies “Queen Show” pasaules koncerttūres ietvaros. Biļetes uz šovu ir pieejamas visās “Biļešu Serviss” kasēs.

Zaļā Josta - Reklāma