Norvēģijas Karalistes vēstnieks Latvijā un VID vadība apmeklē robežšķērsošanas vietu “Terehova” 

Šodien, 2022. gada 29.jūnijā, Norvēģijas Karalistes vēstnieks Latvijā Kristians Ēdegors (Kristian Ødegaard) darba vizītē apmeklēja robežšķērsošanas vietu “Terehova”, kur tikās ar Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadību un pārrunāja ar projekta “Ekonomisko noziegumu novēršana un apkarošana robežšķērsošanas vietā “Terehova”” īstenošanu saistītos jautājumus. 

Vizītes laikā VID ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme, VID ģenerāldirektora vietnieks muitas jomā, Muitas pārvaldes direktors Raimonds Zukuls un muitas amatpersonas iepazīstināja Norvēģijas vēstnieku Latvijā K.Ēdegoru ar Terehovas RŠV darbu. 

Turpinot veidot modernu, pārdomātu, tehnoloģiski aprīkotu un lietotājiem ērtu infrastruktūru, tiek īstenoti vairāki RŠV infrastruktūras modernizācijas projekti. Viens no tiem ir projekts “Ekonomisko noziegumu novēršana un apkarošana robežšķērsošanas vietā “Terehova””. Realizējot projektu, plānots izbūvēt RŠV “Terehova” administratīvās ēkas piebūvi –  pasažieru bagāžas kontroles telpas, lai pārbaudes varētu noritēt gan muitas klientiem, gan dienesta amatpersonām  drošākos un ērtākos apstākļos, kā arī modernizēt administratīvās ēkas inženierkomunikācijas.

Projekts “Ekonomisko noziegumu novēršana un apkarošana robežšķērsošanas vietā “Terehova”” tiek īstenots Eiropas Ekonomikas zonas granta līdzfinansētajā programmā “Starptautiskā policijas sadarbība un noziedzības apkarošana”. Plašāka informācija par projektu ir pieejama šeit.

Zaļā Josta - Reklāma