Filips Šofīlds un Holija Vilobija tika “pārmesti par to, ka viņi izlaida rindu, lai redzētu karalienes zārku”

Joe Tomkins watched Phil and co-star Holly Willoughby sail past thousands of mourners waiting in line at Westminster Hall

CELTNIEKS, kurš gaidīja 14 stundas, lai ieraudzītu karalienes zārku, vakar apgalvoja, ka Filips Šofīlds bija apbēdināts, kad viņš izlaida rindu.

41 gadu vecais kūpošais Džo Tomkinss noskatījās, kā Fils (60) un filmas This Morning līdzstrādniece Holija Vilobija (41) burāja garām tūkstošiem sērotāju, kas gaidīja rindā Vestminsteras zālē.

Kāds celtnieks stāstīja, ka Filips Šofīlds tika pārmests par to, ka viņš izlaida rindu, lai apskatītu karalienes zārku.
Džo Tomkinss noskatījās, kā Fils un līdzzvaigzne Holija Vilobija peld garām tūkstošiem sērotāju, kas gaidīja rindā Vestminsteras zālē.

“Cilvēki teica: “Oi, Fil, Holij, ejiet rindas beigās!”. Fils paskatījās apkārt un pasmaidīja, it kā teiktu: “Mēs varam darīt, ko gribam.”

“Tas saniknoja daudzus cilvēkus. Cilvēki teica: “Kā viņi to var izdarīt?” Pret viņiem bija īsts naids, tas nebija pareizi.

Ceturtdienas vakarā Džo devās uz Londonu viens pats, ierodoties rindā piektdien pulksten 1:00.

Viņš teica: “Mēs bijām stāvējuši rindā 14 stundas pie Temzas salnā temperatūrā.

“Cilvēki bija noguruši, neapmierināti, daži raudāja, mums visiem bija jāturpina vienam otru turpināt, tas bija potenciāls. Tāpēc redzēt, kā šīs divas buras garām pasaulē bez rūpēm, mūs patiešām saniknoja.

Džo teica, ka rindā atradās vairāki draugi, un viņam bija milzīga draudzības sajūta.

© The SUN

Zaļā Josta - Reklāma