Felipe Gabriels izlaiž jaunu dziesmu ar videoklipu

Latvijā dzīvojošais brazīliešu influenceris, aktieris un futbolists Felipe Gabriels Ksavjērs 30. septembrī prezentēja svaigu videoklipu uz savu jauno dziesmu “Vēl, Vēl, Vēl”, informē portāls balticevents.info.

Par galveno lokāciju bija izvēlēta Rīgas lidostas “FBO Riga” biznesa aviācijas centra zona. Privāta lidmašīna un Ferrari videomateriālam iedeva vairāk krāsu un emociju. Klipā piedalījās pašmāju aktieris un uzņēmējs Maksims Esterkins, ka arī influencere Taina Felipe no Brazīlijas.

— Es vēlējos uzfilmēt kaut ko spilgto un krāsaino priekš Latvijas. Man patīk pozitīvas emocijas, mīlestība un cilvēku smaidi. Diemžēl šodien tas ir retums… – teica Felipe. 

Tā nav pirmā blogera dziesma, kuru Ksavjērs uzrakstījis latviešu valodā. Atgādināsim, ka māksliniekam jau ir bijuši skaņdarbi kopā ar Latvijas populāriem mūziķiem. Šobrīd Felipe čakli strādā pie jauna materiāla. Dziesma būs pirmais skaņdarbs no jauna albūma, kas iznāks nākamgad. Dziesma “Vēl, Vēl, Vēl” ir pieejama visās straumēšanas platformās.

Zaļā Josta - Reklāma