Cirque du Soleil atgriežas Rīgā 

Cirque du Soleil atgriežas Latvijā ar iespaidīgi krāšņo un akrobātisko izrādi OVO. Tā būs neaizmirstama Cirque du Soleil izrādes pieredze, jo OVO atspoguļo dienu krāsainajā kukaiņu dzīvē – nepārtrauktas enerģijas un kustības virpulī. Ar nepārspējamas akrobātikas palīdzību, izceļot izvēlēto kukaiņu sugu unikālās īpašības un spējas, OVO atklāj bioloģiskās daudzveidības skaistumu visos tās kontrastos un dinamikā. Biļetes tirdzniecībā būs pieejamas no 7. decembra Biļešu Serviss kasēs un www.bilesuserviss.lv


OVO izrādes datumi un laiki Arēnā Rīga no 15.-18. jūnijam:

Ceturtdiena, 15. jūnijs – 19:30

Piektdiena, 16. jūnijs – 19:30

Sestdiena, 17. jūnijs – 15:30 un 19:00

Svētdiena, 18. jūnijs – 17:00

INFORMĀCIJA PAR BIĻEŠU IEGĀDI

Cirka kluba biedriem biļetes ekskluzīvi pieejamas jau šodien. Viegli un bez maksas iespējams pieteikties kluba biedra abonementam vietnē cirqueclub.com. Vispārējā biļešu tirdzniecība sāksies no 07. decembra vietnē cirquedusoleil.com/ovo, Biļešu Serviss kasēs un www.bilesuserviss.lv.

PAR OVO

OVO izstaro neparastu, mūsu iztēli aktīvi rosinošu šovmeistarību – no varenajiem sienāžiem, kas lēkā pa batutiem, līdz hipnotiskajai zirnekļu karalienei, kas vērpjas savā tīmeklī. Smieklīgs un haotisks, bet vienlaikus apburošs un brīnišķīgs, OVO aizrauj mūsu iekšējo bērnu ar savu neparasto rosību. 

OVO (“ola” portugāļu valodā) izrādi veido 100 cilvēki no 25 dažādām valstīm, tostarp 52 mākslinieki, kuri uz skatuves piedāvā augsta līmeņa akrobātikas paraugdemonstrējumus un no jauna definē cilvēka ķermeņa robežas. Kopš šova atklāšanas Monreālā 2009. gadā, OVO ir sajūsminājis vairāk nekā 7 miljonus cilvēku 155 pilsētās, 26 dažādās valstīs.

CIRQUE DU SOLEIL 

Cirque du Soleil ir mainījis visas pasaules izpratni par cirku; no mazpilsētā atzīta talanta tas ir kļuvis par visā pasaulē plaši pazīstamu zīmolu. Šī Kanādas organizācija, kuras galvenā mītne joprojām ir Monreālā, ir ieņēmusi pasaules līdera vietu izklaides jomā, radot neaizmirstamas pieredzes piedzīvojumu gan lieliem, gan maziem skatītājiem visos sešos kontinentos.

Cirque du Soleil veido patiesu, iekļaujošu un cilvēcīgu saikni ar skatītāju. Strādājot priviliģēti ar māksliniekiem no 64 valstīm, šim cirkam ir iespēja iedzīvināt radošumu un iztēli uz skatuvēm visā pasaulē; ar mērķi atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem, kopienām un planētu, izmantojot savus svarīgākos instrumentus – mākslu un iztēli. 

Gadu gaitā Cirque du Soleil izdevies iedvesmot vairāk kā 220 miljonus cilvēku vairāk nekā 70 dažādās pasaules valstīs.  Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet cirquedusoleil.com.

Zaļā Josta - Reklāma