Čeku loterijas novembra izlozes uzvarētājiem jāpiesakās VID līdz 12. janvārim; gada izlozes dalībniekiem – līdz 27. decembrim

Svētdien, šī gada 13. decembrī, TV3 raidījumā “SuperBingo” tradicionāli tika paziņoti Valsts ieņēmumu dienesta (VID) rīkotās Čeku loterijas naudas balvu un papildu balvu laimētāji par novembra mēnesi. No Čeku loterijas novembra izlozei reģistrētajiem 994 210 čekiem, kvītīm un biļetēm izlozētas 54 naudas balvas, kā arī 16 papildu balvas, ko sarūpējuši VID Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieki.

Loterijas dalībniekiem, kuri laimējuši kādu no novembra mēneša naudas balvām vai Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieku papildu balvām, ir jāpiesakās VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmā (EDS) 30 dienu laikā no izlozes rezultātu publicēšanas dienas, tas ir, līdz 2021.gada 12. janvārim (ieskaitot). Savukārt, tiem, kuri saņēma īsziņu, ka viņu novembrī  reģistrētais čeks tiek virzīts jau gada izlozei, laimējušais dokuments ir jānosūta uz VID elektroniski 14 dienu laikā jeb līdz šī gada 27. decembrim (ieskaitot).

Čeku loterija turpinās un tajā var piedalīties ikviens, reģistrējot tīmekļa vietnē www.cekuloterija.lv čeku, kvīti un biļeti vismaz 5 eiro vērtībā. Darījumu apliecinošajam dokumentam ir jābūt izsniegtam par preci vai pakalpojumu, kas saņemts no Latvijā reģistrēta nodokļu maksātāja. 

Decembrī saņemtos čekus, kvītis un biļetes var reģistrēt čeku loterijas tīmekļvietnē www.cekuloterija.lv līdz pat nākamā gada 5. janvārim. Decembra čeku loterijas rezultātu paziņošana gaidāma nākamā gada janvāra otrajā svētdienā, 10. janvārī.

Savukārt jau nākamā gada 21.februārī uzzināsim 2020. gada izlozes uzvarētājus, kuri pretendē uz pilna apmēra  laimestiem – četriem 10 000 eiro laimestiem, piecām 2000 eiro naudas balvām un lielo laimestu 20 000 eiro vērtībā.

Vēl līdz pat 2021. gada aprīlim katru mēnesi tiks izlozētas ne tikai 54 naudas balvas, no kurām viena – 10 000 eiro vērtībā, trīs – 5000 eiro vērtībā un 50 naudas balvas 100 eiro vērtībā, bet arī dažādas vērtīgas Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieku sarūpētās balvas. Savukārt jau no 2021. gada 1.aprīļa čeku loterija piedzīvos dažādas izmaiņas un uzlabojumus! Iedzīvotāji loterijā varēs reģistrēt ne tikai čekus, kvītis un biļetes, bet arī rēķinus, kas apmaksāti ar internetbankas starpniecību. Otrs izlozes jauninājums ļaus iedzīvotājiem piedalīties tematiskajās nozaru čeku izlozēs.

Plašāka informācija pieejama tīmekļa vietnē www.ceukloterija.lv. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām zvanīt uz tālruņa numuru 67120011 vai rakstīt uz e-pasta adresi: [email protected].

Zaļā Josta - Reklāma