Čeku loterijas decembra izlozes uzvarētājiem jāpiesakās VID līdz 7. februārim

Svētdien, 2023. gada 8. janvārī, TV3 raidījumā “SuperBingo” tika paziņoti Valsts ieņēmumu dienesta (VID) rīkotās čeku loterijas naudas balvu un papildu balvu laimētāji loterijas pēdējā – decembra mēnesī. No čeku loterijas decembra izlozei reģistrētajiem 641 224 čekiem, kvītīm, biļetēm un internetā apmaksātajiem rēķiniem izlozētas 39 tradicionālās naudas balvas un trīs naudas balvas 500 eiro apmērā tieši nozaru izlozes ietvaros, kā arī piecas papildu balvas, ko sarūpējuši VID Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieki.

Čeku loterija un dalība tajā ir noslēgusies, taču šī gada februārī vēl notiks pēdējā, 2022.gada fināla izloze, kurā piedalīsies tie attaisnojuma dokumenti, kas pagājušā gada laikā katru mēnesi tika izlozēti gada izlozei. 

Tiem loterijas dalībniekiem, kuri laimējuši kādu no decembra naudas balvām vai Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieku papildu balvām, ir jāpiesakās VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmā (EDS) 30 dienu laikā no izlozes rezultātu publicēšanas dienas, tas ir, līdz 7. februārim (ieskaitot). Savukārt, tiem, kuri saņēma īsziņu, ka viņu decembra čeks tiek virzīts 2022. gada fināla izlozei – 14 dienu laikā jeb līdz 22. janvārim (ieskaitot). Ja laimīgais dokuments ir rēķins, loterijas dalībniekam EDS jāiesniedz ne vien rēķins, bet arī bankas maksājuma izdruka par to, ka rēķins ir apmaksāts.

Čeku loterijas gada izlozes rezultāti tiks paziņoti šī gada 19. februārī TV3 raidījuma “SuperBingo” ēterā. Čeku loterijas dalībnieki gada izlozē var pretendēt uz vienu laimestu 20 000 eiro vērtībā, četrus laimestus 10 000 eiro vērtībā un piecus laimestus 2000 eiro vērtībā.

Pateicamies visiem čeku loterijas dalībniekiem un atgādinām, ka čeks, kvīts, biļete un rēķins ir ne vien oficiāls darījuma apliecinājums, bet arī garantijas dokuments un tādēļ aicinām arī turpmāk, veicot samaksu, vienmēr paņemt attaisnojuma dokumentu.

Plašāka informācija pieejama tīmekļa vietnē www.cekuloterija.lv. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām zvanīt uz tālruņa numuru 67120011 vai rakstīt uz e-pasta adresi: [email protected].

Zaļā Josta - Reklāma