Žagara komanda četru Covid-19 saslimšanu dēļ nedosies uz Eirokausa spēli

Artūrs Žagars. Foto: Zumapress/Scanpix

ULEB Eirokausā parīt bija paredzēta spēle Belgradā starp “Partizan” un Spānijas “Joventut Badalonia” vienībā, taču Artūra Žagara pārstāvētā Spānijas komanda izbraukumā nedosies, jo tajā konstatēta četru spēlētāju saslimšana ar Covid-19.

“Joventut” paziņojusi, ka komandā inficējušies četri spēlētāji. Viņu vārdi netiek nosaukti. Visai komandai rītdien paredzētas atkārtotas analīzes, ievērojot Covid-19 protokolu, taču klubs norādījis, ka jebkurā gadījumā šobrīd nevar doties izbraukumā uz Serbiju, lai aizvadītu spēli pret “Partizan”.

Abas komandas līdz šim bija aizvadījušas visas spēles Eirokausā, taču turnīram kopumā tik gludi neiet. Šonedēļ nevarēs notikt arī “Monaco” un “Andorra” komandu spēle, jo vietējās varas iestādes esot likušas “Andorra” vienībai ievērot karantīnu, tāpat nenotiks spēle Francijā starp “Brescia” un “Buducnost” vienībām.

“Joventut” līdz šim Eirokausā bija guvusi tikai uzvaras, tiekot pie bilances 5-0. Latvijas jaunais spēlētājs Artūrs Žagars piedalījās četros mačos, vidēji nospēlējot 4:07 minūtes un punktus Eirokausā negūstot.

© 2008 – 2020, Sportacentrs.com

Zaļā Josta - Reklāma