“Williams” pēc sezonas beigs sadarbību ar Latifi

Nikolā Latifī. Foto: Williams F1

Pirmās formulas (F-1) komanda “Williams” pēc sezonas beigām neturpinās sadarbību ar pilotu Nikolā Latifi, piektdien paziņoja komanda.

Latifi ir braucis vienībā kopš 2020. gada. “Williams” paziņojumā teikts, ka jaunais pilots, kurš nākamsezon brauks kopā ar Aleksu Albonu, tiks nosaukts vēlāk. Tiek ziņots, ka starp potenciālajiem kandidātiem ir arī vācietis Miks Šūmahers, kura nākotne “Haas” ir neskaidra, kamēr nīderlandietis Niks de Vrīss pirms divām nedēļām Itālijā debitēja F-1 ar “Williams” automašīnu.

“Visas komandas vārdā vēlos pateikt milzīgu paldies Latifi par viņa trīs gadu smago darbu ar “Williams”. Viņš ir lielisks komandas loceklis, kuram ir lieliska attieksme pret saviem kolēģiem un darbu un kuru mīl un respektē,” saka komandas vadītājs Josts Kapito.

“Mūsu kopā pavadītais laiks tuvojas beigām, taču es zinu, ka viņš ar pieliks visas pūles, lai maksimāli izdarīto to, ko atlikušajā šīs sezonas laikā varam darīt kopā,” piebilst Kapito.

Latifi pateicās “visiem “Williams”” un piebilda, ka “lai gan mēs kopā neesam sasnieguši tādus rezultātus, uz kādiem cerējām, tas vienalga ir bijis fantastisks ceļojums”.

“Pirmo punktu iegūšana pagājušajā gadā Ungārijā bija brīdis, ko nekad neaizmirsīšu, un es atšķiršu savas karjeras nākamo nodaļu ar īpašām atmiņām par manu laiku kopā šo īpašo komandu pavadīto laiku. Zinu, ka neviens nepārstās ieguldīt visas pūles līdz sezonas beigām,” teica Latifi.

Latifi 55 sacensībās F-1 čempionātā ir nopelnījis septiņus punktus, tos sakrājot 2021. gada sezonā.

Šogad bez punktiem viņš ieņem 21. vietu 22 braucēju vidū.

© 2008 – 2022, Sportacentrs.com.

Zaļā Josta - Reklāma