Vismanei, Ignatjevai un Špakai zaudējumi ITF turnīru otrās kārtas spēlēs

0

Latvijas jaunās tenisistes Daniela Vismane, Margarita Ignatjeva un Patrīcija Špaka ceturtdien cieta zaudējumus Starptautiskās Tenisa federācijas (ITF) W15 turnīr otrās kārtas spēlēs.

Planētas 523.rakete Vismane Grieķijā Iraklijas W15 turnīrā, kur bija izlikta ar pirmo numuru, ar 3-6, 1-6 piekāpās itālietei Lisai Pigato, kura reitingā ir 851.vietā.

Par otrās kārtas sasniegšanu viņa nopelnījusi vienu WTA ranga punktu.

Latvijas jaunā tenisiste pirmās kārtas cīņā ar 6-0, 4-6, 6-3 guva virsroku pār austrālieti Džesiku Fauleri, kura rangā nav atrodama.

Dubultspēlēs Vismane, spēlējot kopā ar itālieti Frančesku Dellu Ederu, pirmajā mačā ar 1-6, 4-6 piekāpās viņas pārinieces tautietēm Melānijai Delai un Pigato, kurām turnīrā ir trešais numurs.

Tikmēr Ignatjeva, kura rangā ir 1070.pozīcijā, Pērnavas W15 turnīra otrajā kārtā ar 4-6, 0-6 piekāpās igaunietei Katrīnai Sārai (WTA 1113.), bet rangā neesošā Špaka ar 1-6, 2-6 atzina ar otro numuru izliktās nīderlandietes Suzanas Lamensas (WTA 532.) pārākumu.

Ignatjeva pirmajā kārtā ar 6-0, 6-4 uzveica čehieti Anetu Laboutkovu, kura rangā ir 802.vietā un turnīrā bija saņēmusi astoto numuru, bet Špaka ar 6-1, 6-0 apspēlēja krievieti Arinu Petrovu, kura reitingā nav atrodama.

Dubultspēlēs Špaka, spēlējot duetā ar lietuvieti Ivetu Daujotaiti, pirmajā kārtā ar 5-7, 7-5, 10:6 apspēlēja baltkrievietes Tatjanu Sasnovskaju un Kseniju Jeršu. Savukārt Ignatjevas un Darjas Semeņistajas duets otrajā kārtā iekļuva bez cīņas.

Šajā turnīrā vienspēlēs zaudējumus pirmajā kārtā cieta Anna Ozerova un Darja Semeņistaja. Ozerova un Špaka pirms tam pārvarēja kvalifikāciju, bet atlasei pāri netika Jeketerina Sagejeva, Dārta Daļecka un Marija Semeņistaja.