Vietas, kur rīdzinieki var ziemā sportiski pavadīt laiku svaigā gaisā

Šogad Rīgu piemeklējusi viena no bargākajām ziemām pēdējo piecu gadu laikā. Bet tas netraucē iedzīvotājiem pavadīt laiku ārā un nodarboties ar dažādiem ziemas sporta veidiem, kā arī vienkārši izbaudīt ziemas skaistumu.

Pašvaldība iedzīvotājiem piedāvā četras dažādas distanču slēpošanas trases ar slēpju nomu Lucavsalā, Uzvaras parkā, Mežaparkā un Purvciemā pie 84. vidusskolas. Šeit, iepriekš piesakot, organizētām sporta grupām pieejama arī slidotava.

Nūjotājiem ziema un sniegs nav šķērslis, nodarbības iepriekš pieteiktām grupām notiek dažādās Rīgas apkaimēs un Mežaparkā.

Uz ziemīgām vakara pastaigām līdz pat plkst.20.00 (kases strādās no līdz plkst. 19.00.) aicina Rīgas Zooloģiskais dārzs, īpaša cena biļetēm visas dienas garumā 3 eiro.

Savukārt SIA “Rīgas meži” piedāvā doties pastaigās Pierīgas mežos, izmantojot digitālo karti mdps.rigasmezi.lv pastaigu maršruta plānošanai. Kartē var atrast informāciju par 60 000 ha mežu, kas piemēroti atpūtai. Iedzīvotāji aicināti dabas skatus publicēt sociālajos tīkos, izmantojot tēmturi #ejmeza.

Zaļā Josta - Reklāma