VID tiešsaistes seminārs pašnodarbinātajiem par reģistrēšanos PVN maksātāju reģistrā  

ebkurai personai Latvijā, uzsākot saimniecisko darbību, veicot preču pārdošanu un pakalpojumu sniegšanu par atlīdzību, kas ir ar pievienotās vērtības nodokli (PVN) apliekami darījumi, ir jāreģistrējas Valsts ieņēmumu dienesta PVN maksātāju reģistrā, ja izpildās reģistrācijas nosacījumi. Pastāv dažādas situācijas, kad arī pašnodarbinātajiem saimnieciskās darbības veicējiem tāpat kā uzņēmumiem savā preču un pakalpojumu cenā jāiekļauj PVN.

Lai skaidrotu un atbildētu uz jautājumiem par to, kādos gadījumos pašnodarbinātajām personām ir jāreģistrējas PVN maksātāju reģistrā un kā to izdarīt, Valsts ieņēmumu dienests aicina saimnieciskās darbības veicējus uz tiešsaistes semināru 18.01.2023. no pl. 10.00 VID kontā sociālajā platformā “Youtube”.

Tiešsaistes seminārā VID speciālisti skaidros šādus jautājumus:

•        kad preces un pakalpojumus var tirgot bez PVN

•        kad PVN maksātāju reģistrā jāreģistrējas obligāti un kā to izdarīt

•        kad, tirgojoties interneta platformās, jāreģistrējas arī citās ES dalībvalstīs vai īpašajā OSS režīmā Latvijā

Pirms semināra iesakām iepazīties ar informāciju par reģistrēšanos kā PVN maksātājam VID tīmekļvietnes sadaļā  “Nodokļi / Pievienotās vērtības nodoklis / Kam un kad jāreģistrējas PVN maksātāju reģistrā?”. 

Interesenti var pievienot šo pasākumu savam kalendāram šeit: www.vid.gov.lv / Aktualitātes / Notikumi / “Kad pašnodarbinātajiem jāreģistrējas PVN maksātāju reģistrā?”.

Iepriekšēja reģistrēšanās nav nepieciešama, “Youtube” tiešraide būs pieejama publiski.      

Aktuālā informācija par visiem VID pasākumiem pieejama tīmekļvietnē www.vid.gov,lv sadaļā “Aktualitātes / Notikumu kalendārs”.

Zaļā Josta - Reklāma