“VIA SMS Group” paplašina “Verde” fintech nomnieku klāstu

Finanšu sektora uzņēmumu īpatsvars Skanstes biznesa rajonā ir kļuvis vēl lielāks. Tas noticis pateicoties Rīgas zaļākā biroju kompleksa “Verde” un alternatīvo finanšu pakalpojumu sniedzēja “VIA SMS Group” nule noslēgtajam sadarbības līgumam.

Georgijs Krasovickis, “VIA SMS Group” valdes loceklis, saka: “Mūsu biznesa mērķis ir nodrošināt klientiem mūsdienīgus, pieejamus un ērtus finanšu risinājumus. Šādas īpašības vēlamies nodrošināt arī mūsu galvenā jeb Rīgas biroja darbiniekiem viņu jaunajā darbvietā. “Verde” biroju komplekss lieliski atbilst meklētajam – tas sniedz inovatīvāku, zaļāku un ilgtspējīgāku darba vidi, nekā mūsu līdzšinējās telpas. Domājot par personāla komfortu, kompleksa atrašanās vieta un apkaimes perspektīva arī bija nozīmīgs kritērijs. Ar uzņēmuma valdes locekļiem Denisu Šerstjukovu un Eduardu Lapkovski uzskatām, ka darbs “Verde” birojā mūsu darbiniekiem radīs saistošu un produktīvu vidi, kas attiecīgi atspoguļosies arī mūsu biznesa rezultātos”.

“VIA SMS Group” birojs tiks iekārtots “Verde” A ēkas 6. stāvā ar kopējo platību virs 350 m2. Līdztekus tā darbiniekiem būs pieejamas arī tādas kompleksa sniegtās priekšrocības kā koplietošanas virtuve un 600 m2 plašā terase 5. stāvā ar āra darba vietām un panorāmas skatu uz Rīgas centru, riteņu novietnes, autostāvvieta un elektro auto uzlādes vietas, mantu glabāšanas skapīši un dušas, kupli apzaļumots pagalms un citas darba labbūtību veicinošas ekstras. 

Iveta Lāce, “Verde” komercdirektore, norāda: “Biroju iekārtošana ilgtspējīgās un energoefektīvās telpās ir daudzu uzņēmumu dienas kārtībā jau vairākus gadus, taču šī brīža sociāli-ekonomiskajos apstākļos tas ir kļuvis jo īpaši nozīmīgi. Tāpēc ir patiess gandarījums, ka mūsu izstrādātais ofisu koncepts ir augsti novērtēts veiksmīgu un uz attīstību vērstu uzņēmumu vidū, ko apliecina arī “VIA SMS Group” pievienošanās “Verde” nomnieku sastāvam”. 

G. Krasovickis papildina: “Pēdējo divu gadu laikā esam pieraduši pie attālinātā darba režīma. Esam gandarīti, ka mūsu darbinieki var veikt lielāko daļu savu ikdienas uzdevumu jebkurā vietā un laikā, un viņiem šī pieeja patīk. Jauno biroju kompleksu “Verde” redzam kā vietu, kurā darbinieki pulcēsies ne tikai ikdienas pienākumu veikšanai, bet arī komandas gara saliedēšanai klātienē – sadarbībai, ideju apmaiņai, iedvesmas gūšanai un sinenerģijas veidošanai”. 

“VIA SMS Group” darbojas Eiropā, kā arī Āzijas un Klusā okeāna reģionā. Kopš dibināšanas 2009. gadā kompānija ir paplašinājusi savu darbību septiņās valstīs – Latvijā, Lietuvā, Zviedrijā, Polijā, Čehijā, Rumānijā un Vjetnamā. “VIA SMS Group” apvieno vairākus daudzpusīgus fintech uzņēmumus, kas ar dažādiem zīmoliem piedāvā vienkāršus un pieejamus finanšu risinājumus. Grupas galvenajā birojā Rīgā un pārējās pasaules valstīs kopumā strādā vairāk nekā 300 darbinieku. Uzņēmums ir veiksmīgi paplašinājis arī citas alternatīvo finanšu jomas, attīstot tādus zīmolus kā VIAINVEST – regulētu investīciju platformu, VIALET – digitālo maksājumu platformu, maksājumu karti SAVA.card un citus.

Kā iepriekš ziņots, “Verde” ir pirmais “Capitalica Asset Management” īstenotais projekts Latvijā, kura attīstībā tiks ieguldīti vairāk nekā 65 miljoni eiro. Objekta būvniecības procesa vadītājs ir “SBA Group” meitasuzņēmums “Notus Developers”, projekta ģenerālbūvnieks  – būvkompānija “Velve”, bet ekskluzīvais iznomāšanas un apsaimniekošanas partneris – Latvijā vadošā nekustamo īpašumu aģentūra “Colliers”. Šobrīd par biroju kompleksa nomniekiem jau ir kļuvuši tādi uzņēmumi kā “Swisscom”, “Decta”, KPMG Latvijā”, “Swetch”, “Merito Group”, “Workland”, “Enefit” un “VIA SMS Group”.

Zaļā Josta - Reklāma