Veselības ministrija vēršas ar pateicību pie Latvijas sabiedrības

Uzsāk nacionāla mēroga reklāmas kampaņu “Paldies, ka esat atbildīgi, lai varam dzīvot tālāk!”

Situācija veselības nozarē ir smaga un mēs esam tuvu izsīkuma robežām. Par to liecina situācija, kas ir nemainīga un pasliktinās – slimnīcas ir pārslogotas, mediķi izdeg un katru dienu no šīs slimības mirst cilvēki, kuru dzīvība pret vīrusa infekciju izrādījusies pārāk trausla. Skaidrs ir viens – kamēr vakcīnas Eiropas tirgū nebūs pieejamas pietiekamā apmērā, mūsu vienīgais ierocis ir izslēgt jebkādus klātienes kontaktus un ievērot visus, nevis dažus valstī noteiktos drošības pasākumus.

“Tāpēc mēs sakām paldies visiem, kas sadarbojas un ir gatavi skatīties pāri kaitinošajām lietām, kas saistītas ar visu drošības pasākumu un ierobežojumu ievērošanu. Mēs zinām, ka daļa no tiem pirmajā brīdī nav saprotami, daļa nenes tūlītēju gaidīto rezultātu, bet vēl daļa – apgrūtina ikdienu, samazina ienākumus vai neļauj satikt sev svarīgos cilvēkus tādos apstākļos kā pirms pandēmijas. Tāpēc mēs sakām lielu paldies tiem, kuri tomēr tos ievēro un apzinās – drošības pasākumu spēks slēpjas tikai pielietojot tos visus kopā un mums visiem kopā,” saka veselības ministrs Daniels Pavļuts.

Līdz ar to Veselības ministrija uzsākusi nacionāla mēroga reklāmas kampaņu “Paldies, ka esat atbildīgi, lai varam dzīvot tālāk!”. Tajā pateicamies par gatavību pielāgoties dažādām sadzīves situācijām, kas ir neērtas un apgrūtinošas, taču vienlaikus tās izriet no vienīgās iespējas kopā samazināt cilvēku veselību un dzīvību apdraudošo situāciju.

Reklāmas kampaņa norisināsies mēneša garumā un tajā gan latviešu, gan krievu valodās ir veidoti TV klipi, radio reklāmas, vides reklāmas, interneta vides reklāmas, kā arī sociālo mediju reklāmas. 

Kampaņu Veselības ministrija sagatavojusi ar ESF projekta “Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” atbalstu.

Zaļā Josta - Reklāma