Velsas galveno treneri Gigsu aiztur par uzbrukumu draudzenei

Raiens Gigss. Foto: PA Images/Scanpix

Svētdien Mančesteras policija ir aizturējusi Velsas nacionālās vīriešu futbola izlases galveno treneri Raienu Gigsu uz aizdomām par uzbrukumu savai draudzenei. Vēlāk gan pret drošības naudu Gigss atbrīvots, taču šodien paredzētā sastāva paziņošana gaidāmajām UEFA Nāciju līgas spēlēm ir atcelta.

Policija uz 46 gadus vecā Velsas izlases galvenā trenera Raiena Gigsa mājām tika izsaukta svētdienas vakarā, kad saņēma informāciju par skaļu uzvedību un traucēšanu. Mančesteras policijas paziņojumā teikts, ka, ierodoties Gigsa mājā, ticis konstatēts, ka noticis uzbrukums sievietei: ”Sieviete, kam ir ap 30, bija guvusi nelielus ievainojumus, taču atteicās no medicīniskās palīdzības. 46 gadus vecs vīrietis tika aizturēts par uzbrukumu sievietei.”

Vēlāk gan Gigss tika atbrīvots pret drošības naudu, ko Mančesteras policija plašāk nekomentēja. Velsas futbola asociācija savā paziņojumā minēja, ka ir informēta par incidentu: ”Velsas futbola asociācija ir lietas kursā par incidentu, kurā iesaistīts vīriešu nacionālās izlases galvenais treneris. Šobrīd nekādi papildus komentāri šajā jautājumā sniegti netiks.”

Šodien bija paredzēts, ka Velsa nosauks tos futbolistus, kas tiks iekļauti sastāvā pārbaudes spēlē pret ASV un UEFA Nāciju līgas mačos pret Īriju un Somiju. Nāciju līgas B līgas 4. grupā Īrija ar diviem punktiem četrās spēlēs ieņem trešo vietu četru komandu konkurencē, kamēr Raiens Gigss ir Velsas vīriešu izlases galvenais treneris kopš 2018. gada. Savu trenera karjeru velsietis iesāka ”Manchester United” kā asistents un vēlāk galvenā trenera vietas izpildītājs.

© 2008 – 2020, Sportacentrs.com

Zaļā Josta - Reklāma