Uz laiku slēgtas divas pastaigu vietas “Rīgas mežu” teritorijās – Cenas tīreļa purva taka un Bumbu kalna skatu tornis

Uz laiku slēgta Cenas tīreļa purva taka un Bumbu kalna skatu tornis, jo šajos objektos nav iespējams nodrošināt vienvirziena kustību. Lēmums pieņemts, ņemot vērā valdības noteiktos ierobežojumus Covid-10 epidēmijas ierobežošanai, lai maksimāli samazinātu kontaktus starp cilvēkiem.

Cenas tīreļa purva taka ir īpaši aizsargājama teritorija – dabas liegums. Tā atrodas aptuveni 30 km attālumā no Rīgas centra, Mārupes un Babītes pagastā. Bumbu kalns ir 16 metrus augsts paugurs Bolderājas kāpās, Kleistu mežā. Kalnā atrodas Valsts meža dienesta meža ugunsnovērošanas tornis, kas pieejams apmeklētājiem kā skatu tornis. Izvērtējot drūzmēšanās riskus un epidemioloģisko noteikumu ievērošanu, “Rīgas meži” uz laiku slēdz šos objektus. 

“Rīgas meži” aicina pastaigāties kādā no uzņēmuma apsaimniekotajiem mežiem, kas 60 000 ha platībā atrodas 50 km rādiusā ap Rīgu. Digitālā kartē www.mdps.rigasmezi.lv iespējams redzēt mežu teritorijas ar stigām un takām.

Ar pastaigu laikā uzņemtajām bildēm un video pastaigās pa Rīgas mežiem uzņēmums aicina dalīties sociālajos tīklos, izmantojot tēmturi #ejmeza. Foto, video un ierakstu autoriem uzņēmums no visām iesūtītajām publikācijām ar datorprogrammas palīdzību izlozēs un dāvinās kādu no Rīgas ekotūrisma ceļvežiem.

Informāciju sagatavoja: Elizabete Ronija Dreimane, SIA “Rīgas meži” sabiedrisko attiecību speciāliste

Zaļā Josta - Reklāma