Uz laiku slēgs gājēju un velosipēdistu satiksmi uz Vanšu tilta

No ceturtdienas, 17. novembra, plkst. 17.00 līdz piektdienas, 18. novembra, plkst. 18.00 slēgs gājēju, velosipēdu un elektro skrejriteņu kustību uz Vanšu tilta abās pusēs esošā gājēju un velosipēdu ceļa.

Prognozējot iespējamo iedzīvotāju pieplūdumu uz Vanšu tilta, drošības apsvērumu dēļ uz svētku pasākumu laiku nolemtstiltu gājēju un velosipēdistu satiksmei slēgt. Pašvaldība atgādina, ka Ikdienas slodzēm tilts ir drošs, tomēr pie lielākām slodzēm iespējami drošības riski. 

Pašvaldība aicina Valsts svētkos izmantot pilsētas sabiedrisko transportu, kurš būs bez maksas.

Jau ziņots, ka pēdējo speciālo inspekciju Vanšu tiltam veica 2020. gadā. Inspekcijas slēdzienā secināja, ka no nestspējas viedokļa tilta stāvoklis ir apmierinošs, bet no lietojamības viedokļa – neapmierinošs. Satiksmes departaments saņēma rekomendāciju, izstrādāt Vanšu tilta būvprojekts, kas jārealizē četru līdz piecu gadu laikā pēc tā izstrādes. Šobrīd notiek iepirkums “Vanšu tilta būvprojekta minimālā sastāvā izstrāde”. Būvprojektu plānots izstrādāt 2023. gadā, lai būvdarbus varētu sākt 2024. gada būvsezonā.

Informāciju sagatavoja: Lelde Rudzika, Rīgas domes Komunikācijas pārvaldes Ārējas komunikācijas nodaļas projektu koordinatore.

Zaļā Josta - Reklāma