Turpinoties Austrumu maģistrāles izbūvei, mainīta esošā satiksmes organizācija

Saistībā ar Austrumu maģistrāles posma Ieriķu iela – Vietalvas iela 1. kārtas izbūves darbiem no 5. janvāra līdz 31. maijam transportlīdzekļu satiksmei būs slēgta Gustava Zemgala gatve, posmā no Ūnijas ielas līdz Dzelzavas ielai.

Minētajā laikā periodā transportlīdzekļu satiksmi ierobežos arī Vaidavas ielā, posmā no Dzelzavas ielas līdz Ūnijas ielai. 

Par darbu veikšanu atbildīgajai piegādātāju apvienībai “ACB, TILTS” uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu, kuri atrodas minētajos ielu posmos, transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, kā arī operatīvā transporta satiksmi un kravas transportlīdzekļu apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu. Tāpat piegādātāju apvienībai “ACB, TILTS” uzdots nodrošināt sabiedriskā transporta satiksmi, izvietojot slēgtajās pieturvietās informāciju par pieturvietas slēgšanu un norādi par tuvākās pieturvietas atrašanās vietu, pagaidu pieturvietas izveidi Gustava Zemgala gatvē pie VEF Kultūras pils, slēgt sabiedriskā transporta pieturvietu “Stārķu iela” Gustava Zemgala gatvē un sabiedriskā transporta pieturvietu “Ūnijas iela” Kastrānes ielā, kā arī izvietot sabiedriskā transporta pagaidu pieturvietu Vaidavas ielā aiz krustojuma ar Ieriķu ielu (virzienā uz Purvciemu, Pļavniekiem).

Informāciju sagatavoja: Lelde Rudzika, Rīgas domes Komunikācijas pārvaldes Ārējas komunikācijas nodaļas projektu koordinatore

Zaļā Josta - Reklāma