Turpinās Jaungada naktī pazudušā Helvija Kursīša meklēšana

Naktī no 31. decembra uz 1. janvāri bez vēsts pazuda 20 gadus vecais Helvijs Kursītis. Jaunietis izgāja no savas dzīvesvietas Rīgā, Maskavas ielā pulksten 22:40, pēdējo reizi ar radiniekiem sazinājās Jaungada naktī pulksten 02:10 un kopš tā brīža nekādu ziņu par sevi nav devis.

Helvija Kursīša māte sociālajā tīklā “Facebook” 4. janvārī raksta: “Vakar puse dienas tika pazaudēta, jo vienkārši nenormāli cilvēki sniedza viltus informāciju, liekot nežēlīgajam faktam noticēt gan man, gan policijas darbiniekiem Rīgā.”

Sieviete norāda, ka Daugava nav pārmeklēta, tikai 2. janvāra pēcpusdienā tika izskatīta teritorija 100 metru rādiusā no vietas, kur atrasta pase un bankas karte. Tika atrasts arī telefons lejā pie Daugavas un netīra cepure.

“Kad es ar viņu sazinājos, zināju, ka viņam sekoja. Saziņa bija no pulksten 2.03 līdz 2.13,” raksta māte.

Jaunietis esot ieskrējis kāpņu telpā Rancāna ielā 6 (bijusī Maskavas iela 266-k5), kur dzīvo viņa māsa. Sieviete neesot bijusi mājās.

Helvijs nosūtījis draugiem divu līdz trīs sekunžu garu video platformā “Snapchat”.

Māte uzsver, ka promenādē videonovērošanas kameru nav. Ir pārbaudītas visas citas iespējamās kameras, apzināti apkārtnes iedzīvotāji, kā arī apzvanītas slimnīcas.

Zaļā Josta - Reklāma
Zaļā Josta - Reklāma