“Tele2” jau ceturto gadu kopā ar kādu no Latvijas māksliniecēm rada īpašu svētku spēli, investējot kopumā200 000 eiro

“Tele2” sadarbībā ar jauno latviešu mākslinieci Elīnu Sandu Zaķi ir radījis unikālu svētku atmiņu spēli, ko spēlēt ģimenes vai draugu lokā un kura ir pieejama ikvienam bez maksas. Šis ir jau ceturtais gads pēc kārtas, kad “Tele2” sadarbībā ar kādu no latviešu māksliniekiem Ziemassvētku laikā rada īpaša dizaina spēles ar mērķi vienot ģimeni un draugus, kā arī popularizēt latviešu māksliniekus. Četru gadu laikā “Tele2” šo spēļu izveidē investējis vairāk nekā 200 000 eiro. 

Iepriekšējos gados uz Ziemassvētkiem Elita Patmalniece radīja īpašu “Saulgriežu Riču Raču” dizainu, Kristīne Luīze Avotiņa ilustrēja “Sapņu Cirku”, bet Ilvita Didrihsone – “Pasaku meža Domino”. 

“Ņemot vērā, ka mūsu ikdienā tehnoloģijas ieņem arvien būtiskāku vietu, mēs Ziemassvētku laikā cenšamies radīt spēles un aktivitātes, kas ļauj ģimenes locekļiem atslēgties no tehnoloģijām un pavadīt laiku kopā. Vienlaicīgi šis ir arī veids, kā cilvēkus iepazīstināt ar Latvijas mākslas pasauli, parādot, cik koša un interesanta tā ir,” stāsta “Tele2” zīmola vadītāja Ilze Žukova. “Šogad gan spēle, atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, būs digitālajā vidē, taču tās mērķis ir palīdzēt laiku pavadīt jēgpilni, izklaidējoties kopā ar tuviniekiem un cenšoties atcerēties pēc iespējas vairāk mākslinieces Elīnas Sandas Zaķes radītos svētku zīmējumus.” 

Svētku atmiņu spēle ir pieejama ikvienam interesentam “Tele2” mājaslapā: https://www.tele2.lv/atminas-spele/

Zaļā Josta - Reklāma