Tagad ir iespēja iegādāties muzeja biļetes, izmantojot Mobilly

0

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs ir pirmie muzeji Latvijā, kas sniedz iespēju ieejas biļeti muzejā iegādāties lietotnē Mobilly.

Pielāgojoties ārkārtējās situācijas apstākļiem valstī un rūpējoties par apmeklētāju drošību, turpmāk ieejas biļetes pastāvīgajās ekspozīcijās un izstādēs Latvijas Nacionālā mākslas muzeja galvenajā ēkā (LNMM / Jaņa Rozentāla laukumā 1), Mākslas muzejā RĪGAS BIRŽA (MMRB / Doma laukumā 6) un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā (DMDM / Skārņu ielā 10) varēs nopirkt gan uz vietas muzeja kasē, gan attālināti, izmantojot mobilo maksājumu lietotniMobilly.

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs kopā ar SIA “Mobilly” ir pirmie, kas nodrošina iespēju iegādāties ieejas biļeti uz LNMM muzejiem Mobillyaplikācijā – jebkurā laikā un vietā. Mobillyir ērta un lietotājam draudzīga norēķinu sistēma, kas ļauj viedtālruņu īpašniekiemveikt maksājumus visur, kur ir pieejami mobilie sakari. Lai sāktu izmantot jauno pakalpojumu, nepieciešams lejupielādēt vai atjaunot aplikāciju, papildināt Mobillykontu ar bankas karti, sadaļā “CITI” izvēlēties muzeju apmeklējumam, iegādāties biļeti, saņemt QR kodu un uzrādīt to pie ieejas. Ja tika nopirkta biļete ar skolēna, studenta vai pensionāra atlaidi, lūgums atcerieties paņemt līdzi atbilstošu apliecību.

Latvijas Nacionālā mākslas muzeja direktore Māra Lāce: “Mēs vēlamies, lai skatītājs justos gaidīts un pasargāts mūsu muzejos. Priecājamies, ka sadarbībā ar Mobillymuzeja apmeklējums kļūst vēl ērtāks un varam piedāvāt attālinātu biļešu tirdzniecību. Pārdomāts lietotnes dizains ļauj viegli veikt savu izvēli, un jau pirmajā dienā vairāki muzeja apmeklētāji ieejas biļeti uzrādīja sava telefona ekrānā.”

Mobillymisija ir atvieglot ikdienu ikvienam mūsu klientam. Prieks, ka mums izdevās to padarīt raitāku gan muzeju darbiniekiem, gan apmeklētājiem. Šis ir jauns risinājums, kā paātrināt biļešu pārbaudes procesu un nodrošināt bezkontakta maksājumus, kas šajā laikā ir tik ļoti nozīmīgi,” stāsta Mobillyvadītājs Ģirts Slaviņš.

Atgādinām, ka saskaņā ar valdības stratēģiju nākamajam Covid-19 ierobežošanas posmam no 19. maija, pēc divu mēnešu pārtraukuma, Latvijas Nacionālais mākslas muzejs atsācis savu publisko darbību, atvērot apskatei pastāvīgās ekspozīcijas un izstādes LNMM galvenajā ēkā, Mākslas muzejā RĪGAS BIRŽA un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā. Balstoties uz muzeju darbību reglamentējošo sanitāro protokolu,LNMM muzejos ir noteikts maksimālais apmeklētāju skaits, kas vienlaicīgi var atrasties ēkās: LNMM – 50, MMRB – 45, DMDM – 25.

Apmeklētāju plūsma tiek regulēta pie ieejas ēkā un iekštelpās, lai nodrošinātu 2 metru distances ievērošanu. LNMM galvenajā ēkā ieeja tiek organizēta pa centrālajām durvīm no K. Valdemāra ielas, izeja – uz parka pusi. Izņēmums – māmiņas ar ratiem un cilvēki ar kustību traucējumiem. Savukārt Mākslas muzejā RĪGAS BIRŽA ieeja ir no Doma laukuma, bet izeja – uz Mazās Pils ielas pusi.