T2T pārdēvēts par Helmes Latvia

No 2020. gada 30. decembra uzņēmumam T2T ir mainīts nosaukums, un turpmāk tas būs pazīstams kā Helmes Latvia, pārstāvot Helmes globālo zīmolu. Bijušais Tet meitasuzņēmums T2T kļuva par daļu no Helmes grupas 3. augustā, kad starptautiskais programmatūras risinājumu uzņēmums Helmes, sekojot savam attīstības plānam, parakstīja līgumu ar Latvijas tehnoloģiju un izklaides uzņēmumu Tet par visu tā meitasuzņēmuma T2T akciju iegādi.

Helmes izpilddirektorsJāns Pillesārs (Jaan Pillesaar)komentē: “Helmes investēja T2T, jo mūs piesaistīja cilvēki un viņu klienti, kuri seko līdzīgām pamatvērtībām kā Helmes. Apvienojot resursus spēcīgā zīmolā, abi uzņēmumi var iegūt vairāk pasauli ietekmējošu projektu.”

Helmes Latvia izpilddirektors Viesturs Bulāns uzsver: “Helmes ir strauji augošs, starptautisks uzņēmums ar iedvesmojošu mērķi – noteikt pasaulē jaunu pakalpojumu kvalitātes zelta standartu biznesam kritiski svarīgu programmatūru izstrādē. Kopā ar mums Helmes grupa sevī apvienos jau 1000 darbinieku.  Mūsu misija ir būt labākajam darba devējam ar labākajiem IT talantiem. Mūsu galvenais virzītājspēks būs zīmola atpazīstamība, zināšanas, kā izstrādāt biznesam nozīmīgas IT sistēmas, un spēja piesaistīt starptautiskus projektus un ievērojamus partnerus, kā, piemēram, Kühne+Nagel, OECD un Telia. Kā komanda mēs joprojām apvienosim loģiku un radošumu. Mēs koncentrēsimies uz elastīgu programmatūras risinājumu izstrādi un integrāciju, nostiprinot pozīcijas gan Latvijā, gan eksporta tirgos; turpināsim nodrošināt gan pielāgotus, gan gatavus risinājumus ar starptautiskiem tehnoloģiju flagmaņiem, piemēram, DocLogix, SAP, Oracle, Microsoft un citiem.”

Pēc Jāna Pillesāra teiktā, Helmes pakalpojumu modeļa pamatā ir unikāla un uz zinātni balstīta pieeja, lai padarītu programmatūru izstrādes komandas ievērojami efektīvākas par tirgus standartiem. “Mēs vēlamies būt organizācija, kurā cilvēki mācās ātrāk nekā jebkurā citā konkurējošā tehnoloģiju uzņēmumā. Mēs atbalstām mūsu darbinieku vēlmi mācīties, lai viņi sekojoši gūtu arvien labāku atalgojumu. Mācīšanās un apmācīšana ir ļoti svarīga mūsu uzņēmuma kultūras daļa. Labākie programmatūru izstrādes cilvēki Latvijā ir laipni aicināti pievienoties Helmes komandai, lai ietu uz kopīgu mērķi – panākt jauninājumu ieviešanu, veicināt pasaules digitalizāciju un palīdzēt padarīt visu nozari efektīvāku.” 

Aicinām iepazīties ar Helmes Latvia piedāvājumiem, jaunumiem un vakancēm www.helmes.lv.

Šobrīd Helmes biroji atrodas Tallinā, Rīgā, Minskā, Brestā, Mumbajā, Sandjego un Ņujorkā. Helmes klientu portfelī ir daudzi labi zināmi, starptautiski uzņēmumi un organizācijas, kā Telia Company, Kühne+Nagel, Solera, ServiceChannel, Starptautiskā Enerģētikas aģentūra, SEB, Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācija (OECD), savukārt Helmes Latvia (iepriekš zināms kā T2T) ir viens no Latvijā vadošajiem risinājumu sniedzējiem jau gandrīz 30 gadus. Helmes Latvia klientu portfelī ir tādi uzņēmumi kā Valsts kase, Valsts ieņēmumu dienests, Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs, SIA Tet, AS Pasažieru vilciens, AS GASO, Orkla Latvija un daudzi citi.

Zaļā Josta - Reklāma