T.Šmēdiņš/Regža un Šmits/M.Samoilovs nodrošina vietu PK vienas zvaigznes turnīra “play-off” kārtā

0

Latvijas pludmales volejbola dueti Toms Šmēdiņš/Haralds Regža un Kristaps Šmits/Mihails Samoilovs piektdien nodrošināja vietu “play-off” Horvātijas pilsētā Porečā notiekošajā Pasaules kausa vienas zvaigznes turnīrā.

Turnīrā ar sesto numuru izliktie Šmēdiņš/Regža C apakšgrupas mačā ar rezultātu 2-1 (21:19, 15:21, 15:6) pārspēja čehus Davidu Lencu un Patriku Manasu, kuriem ticis 11.numurs.

Cīņā par pirmo vietu apakšgrupā un automātisku ceļazīmi uz ceturtdaļfinālu Šmēdiņš un Regža sestdien tiksies ar ukraiņiem Oleksiju Deņinu un Denisu Deņisenko, kuriem ticis trešais numurs.

Tikmēr ar piekto numuru izliktie Šmits/Samoilovs D apakšgrupas cīņā ar rezultātu 2-1 (21:18, 17:21, 15:8) apspēlēja norvēģus Sadegu Mohadžeru un Hjētilu Tellnesu, kuri izlikti ar 12.numuru.

Nākamajā mačā Šmitam un Samoilovam gaidāma tikšanās ar horvātiem Josipu Pribaniču un Filipu Šiliču, kuri izsēti ar ceturto numuru.

Šī turnīra sacensību formāts paredz, ka katrs pāris apakšgrupā aizvada divas spēles – vispirms savā starpā tikās grupas pirmā un ceturtā, kā arī otrā un trešā komanda, bet pēc tam spēkus samēroja abu maču uzvarētāji, kā arī zaudētāji. Abās spēlēs uzvarējusī komanda automātiski sasniedza izslēgšanas turnīra otro kārtu jeb šajā gadījumā ceturtdaļfinālu, bet vienības, kas guva pa vienai uzvarai, iekļuva izslēgšanas sacensību pirmajā kārtā, bet abos mačos zaudējušajam pārim sacensības bija jānoslēdz.

Porečā norisinās zemākās raudzes Pasaules kausa posms, kas reizē ir arī Eiropas čempionāta “Satellite” sērijas turnīrs.