Svētdien Smiltenē notiks Latvijā skaistākais tautas skrējiens

"Smiltenes apļi" trase bruģa kalnā Foto: Agnis Melderis

Šīs nedēļas svētdienā, 11. oktobrī, pulksten 12:00 notiks tradicionālais tautas skrējiens ”Smiltenes apļi”. Starta un finiša zona atradīsies pie Smiltenes mūzikas skola, bet trase vedīs pa gleznaino bruģa kalnu un Veco parku. 

Pirmo reizi tautas skrējiens ”Smiltenes apļi” norisinājās 2002. gadā. Ik gadu tas pulcējis visa vecuma, dzimuma un sportiskās gatavības aktīvās atpūtas cienītājus no Latvijas un Igaunijas. Skrējiena distances allaž vedušas pa Smiltenes pilsētas ieliņām un Veco parku, kas pēdējo gadu laikā kļuvis par vienu no skaistākajām vietām Smiltenē. 

Šogad skrējiens notiek laikā, kad no kokiem krīt krāšņās lapas, tādējādi to var droši dēvēt arī par zelta rudens skrējienu skaistajā Smiltenē. Reģistrācijas centrs, kā arī starta un finiša vieta atradīsies iepretim Smiltenes mūzikas skolai. Kopējais starts visām vecuma grupām tiks dots pulksten 12:00. 

Trase sākotnēji vedīs pa Bruģa kalnu, kam sekos skrējiens gar kanālu. Tālāk trase virzīsies caur Tepera ezera promenādi, ievijoties pauguriem bagātajā Vecajā parkā. Trases segums būs gan asfalta, gan bruģa, taku un zemes ceļa. Kopējais viena apļa garums – 3,3 kilometri. 

V10, S10, V12, S12, V15, S15 un S18 grupu skrējēji skries vienu apli. S40, S40+, V18, V55 un V55+ grupu pārstāvjiem divi apļi, bet V35 un V45 grupām būs jāveic trīs apļi, jeb nepilni 10 kilometri. 

Iepriekšējā pieteikšanās pieejama interneta vietnē evid.lv rakstot e-pastu uz [email protected], vai piesakoties reģistrācijas centrā sacensību norises dienā līdz plkst. 11:30. 

“Smiltenes apļus” rīko Smiltenes sporta centrs. 

© 2008 – 2020, Sportacentrs.com 

Zaļā Josta - Reklāma