Sveiks Rīgas izcilākās jaunatnes organizācijas par īpašu ieguldījumu darbā ar jauniešiem

Ceturtdien, 28. janvārī, plkst. 15.00 jau devīto gadu pēc kārtas tiks sveiktas Rīgas izcilākās jaunatnes organizācijas par īpašu ieguldījumu un panākumiem darbā ar jauniešiem 2020. gadā.

Šoreiz balvu pasniegšanas ceremonija notiks tiešsaistes platformā Zoom, kā arī to būs iespējams vērot tiešsaistē Rīgas jauniešu centra “Kaņieris” kontā platformā Facebook.

Līdzdalības balvas pasniegšanas ceremonija ir kļuvusi par ikgadēju tradīciju un iezīmē jaunas sadarbības iespējas starp pašvaldību un jaunatnes nevalstiskajām organizācijām Rīgā. Ceremonijas laikā tiks piešķirtas trīs balvas un trīs atzinības.

Balvas par 2020.gadu tiks pasniegtas nominācijās “Zelta partneris”, “Uzlecošā zvaigzne”, “Inovācija”, savukārt atzinības tiks piešķirtas kategorijās “Labākai dzīvei”, “Apkaime jauniešiem” un “Rūpes par vidi”.

Komisija, kura vērtē jaunatnes organizāciju darbību, tiek izveidota, pārstāvot Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu, Rīgas jauniešu centru “Kaņieris”, kā arī divas jaunatnes organizācijas, kuras ieguvušas balvu iepriekšējā gadā – biedrības “Young Folks LV” un “Nepaliec Viens – Jauniešu pastroālā māja”.

Zaļā Josta - Reklāma