Suško nāk uz maiņu, ”Napoli” Jaunatnes līgas spēlē zaudē Glāzgovas ”Rangers”

Daniels Nosegbe Suško. Foto: LFF

Latvijas U19 futbola izlases aizsargs Daniels Nosegbe-Suško laukumā nāca uz maiņu, bet viņa pārstāvētā ”Napoli” UEFA Jaunatnes līgas čempionu zara grupu turnīra spēlē ar 2:3 viesos atzina Glāzgovas ”Rangers” vienaudžu pārākumu.

Latviešu aizsargs Daniels Nosegbe-Suško laukumā devās uz maiņu, nomainot Luidži D’Avīno.

Pamatus uzvarai Skotijas jaunieši ielika pirmajā puslaikā, kad guva vārtus 10. un 37. minūtē.

Otrajā puslaikā ”Napoli” divreiz pietuvojās līdz minimumam, tomēr izraut uzvaru nespēja, piekāpjoties ar 2:3.

Pēc divām spēļu kārtām latvieša pārstāvētā Neapoles komanda ieņem ceturto vietu A apakšgrupā, pie punktiem netiekot.

4. oktobrī ”Napoli” viesosies Amsterdamā, aizvadot maču pret ”Ajax” U19 komandu.