Šodien notiek “Ģimenes ZZ Čempionāts” – lielākās tiešsaistes sacensības ģimenēm dabā

0

Šodien, lai kur arī tu atrastos, tev un tavai ģimenei ir iespēja piedalīties lielākajās tiešsaistes sacensībās ģimenēm – “Ģimenes ZZ Čempionātā”, ko rīko mobilo sakaru operators “Tele2”. Ikvienam, kurš vēlas piedalīties, ar ģimeni jādodas dabā un līdzi jāņem viedtelefons, kurā nepieciešams lejupielādēt lietotni “Loquiz”, lai varētu ne tikai baudīt apkārtējo dabu, bet arī pārbaudīt savas zināšanas dažādās jomās.  Dalība sacensības ir bez maksas, bet galvenā balva – divriteņi visai ģimenei.

Dalību tiešsaistes sacensībās var sākt jebkurā brīdī un jebkurā vietā no plkst. 9.00.  Plkst. 11.00 Facebook un Instagram tiešraidē būs oficiālais starts, bet jāfinišē līdz plkst. 17.00, ja ir vēlme cīnīties par balvām. Rezultātus tiešraidē paziņos plkst. 18.00. 

“Ģimenes ZZ Čempionāts” ir pastaiga svaigā gaisā, kas papildināta ar astoņām jautājumu cilpām, kuras atrisināt būs pa spēkam gan lielam, gan mazam. Kolīdz dalībnieki uzsāks spēli, ik pa 120m tiks piespēlēti jautājumi vai uzdevumi par dažādām tēmām. Atbildot uz cilpu jautājumiem, spēlētāji vāks punktus un cīnīsies par “Ģimenes ZZ Čempionāta” sarūpētajām balvām. 

“Šo spēli var spēlēt jebkur Latvijā vai pasaulē, ja ir GPS signāls un mobilā tīkla pārklājums. Galvenais – izvēlēties maršrutu, kurā nav daudz cilvēku un spēlēt kopā ar savu ģimeni, baudot cilpošanu dabā. Kopējais tiešsaistes spēles garums – aptuveni 6km. Šim pasākumam ir visas iespējas kļūt par lielākajām tiešsaistes sacensībām dabā Latvijas vēsturē,” saka “Ģimenes ZZ Čempionāta” rīkotājs, “Tele2” mārketinga vadītājs Agris Rencis. 

“ZZ Čempionāts” neaizmirst arī par skolas klasēm, tāpēc tām paredzēta īpaša balva – sporta apavi visai klasei. Uz šo balvu var pretendēt visas zzčempionāts.lv reģistrētās klases, no kurām spēle jāiziet vismaz 70% reģistrēto skolēnu. 

Ja nav vēlme cīnīties par balvām, spēle būs atvērta un pieejama līdz pat 31. maija plkst. 23.59.

Visa informācija par “Ģimenes ZZ Čempionātu” atrodama: Facebook pasākumā un zzcempionats.lv.