Siliņa pārstāvētā “Dolomiti Energia” uzvar un nonāk panākuma attālumā no A sērijas pusfināla

0

Trento (Itālija), 18.maijs, LETA. Latvijas izlases basketbolista Ojāra Siliņa pārstāvētā Trento “Dolomiti Energia” piektdien Itālijas A sērijas izslēgšanas turnīra ceturtdaļfināla trešajā mačā savās mājās ar 88:80 (17:21, 20:20, 19:17, 32:22) apspēlēja Avelīno “Sidigas” vienību.

Sērijā līdz trim uzvarām rezultāts tādējādi kļuvis 2-1 Trento vienības labā.

Siliņš šajā mačā nospēlēja 24 minūtes, turklāt laukumā devās sākumsastāvā. Sev atvēlētajā laikā viņš guva četrus punktus, realizējot vienu no diviem divpunktu metieniem, kā arī trāpīja abus soda metienus. Tāpat Siliņš aizmeta garām visus četrus trīspunktu metienus.

Latvijas basketbolists šajā spēlē izcēlās arī ar trīs atlēkušajām bumbām un pieciem efektivitātes punktiem. Tāpat viņš izprovocēja vienu noteikumu pārkāpumu, bet pats saņēma trīs piezīmes. Siliņš spēles laikā nepieļāva nevienu kļūdu.

Trento komandas sastāvā rezultatīvākais spēlētājs ar 20 punktiem bija Dastins Hogs, bet Avelīno vienības rindās 15 punktus guva Džeisons Ričs.

Nākamā sērijas spēle, kas var izrādīties izšķirošā, notiks sestdien Trento, bet piektais mačs, ja būs nepieciešamība, tiks aizvadīts nākamnedēļ Avelīno.

Tikmēr citā A sērijas ceturtdaļfināla sērijā Daira Bertāna pārstāvētā Milānas “EA7 Emporio Armani” sērijā ar 3-0 apspēlēja Kantu “Red October” vienību un iekļuva pusfinālā, kur tai būs jātiekas ar Brešas “Germani Basket”.