Saldus motokrosā kārtējo uzvaru izcīna veterāns Leons Kozlovskis

Leons Kozlovskis. Foto: Facebook.com/leons.kozlovskis

Sestdien, 4. spetembrī Saldū, “Silavotiņu” mototrasē aizvadīts Latvijas Amatieru čempionāta ceturtais posms motokrosā.

“Silavotiņu” mototrasē ir veiktas izmaiņas, viena trešdaļa no trases ieguvusi jaunas aprises. Kopumā trases segums ir ciets un akmeņains. Šajā posmā uz starta stājās 135 dalībnieki. Cīņas trasē notika visās klasēs.

Sarunā ar MX40+ klases uzvarētāju Ingu Bērziņu (MX “Ādaži”), viņš pastāstīja, ka trase bija ātra, cieta un tajā bija nedaudz akmeņi. Kvalifikācija sportistam patika, jo izdevās ātrs aplis. “Pirmais savā klasē, bet absolūtajā vērtējumā otrais, aiz Leona Kozlovska (MX “Ādaži”). Pirmajā braucienā stājāmies uz starta, mākoņi savilkās, sapratu, ka tuvojas lietus. Paspēju dabūt īstās brilles. Startā sāka līt lietus. Pus braucienu lija, trase palika slidena, bet par cik ziemā startēju skijoringa sacensībās, tas man nāca tikai par labu, jo labu gabalu atrāvos priekšā saviem konurentiem. Tā arī finišēju pirmais. Otrajā braucienā lietus nelija, trase bija nožuvusi, ātrums bija lielāks. Līdz ar to, ātrāk piedzina rokas,” stāsta Ingus Bērziņš, kurš pēc Madonas posma, kurā guva nelielu muguras traumu, nebija vairāk kā mēnesi braucis ar motociklu. “Tāpēc bija grūtāk, bet izdevās noturēt konkurentus aizmugurē. Kopumā pirmais, esmu priecīgs. Trase bija nedaudz pārveidota, bija izņemti pēdējie trases posmi. Visiem veiksmi un izturību, tiekamies nākamajās sacensībās. Paldies atbalstītājiem un līdzjutējiem,” tā Ingus Bērziņš.

Sacensību organizators Aidis Herings atzīst, ka divi galvenie uzdevumi ir izpildīti. Pirmais – pēc trases pārbūves apritē ir atgriezta “Silavotiņu” mototrase un otrs – vienā nedēļas nogalē aizvadīti divi sacensību posmi. “Tapšanas process bija grūts, bet paldies visiem atbalstītājiem, Saldus novada pašvaldībai un daudziem citiem, kas sniedza palīdzību trases pārbūvē. Īpašs paldies motokluba kolektīvam un Aldim Miltam, kurš vadīja šo procesu. Arī visiem palīgiem, kas palīdzēja trases un sacensības sagatavošanas darbos. Laikapstākļi mūs palutināja, jo nebija lieli dubļi vai putekļi,” tā Aidis Herings.

© 2008 – 2021, Sportacentrs.com.

Zaļā Josta - Reklāma