Šakils O’Nīls: “”Trail Blazers” bija vienīgā komanda, kas nebaidījās no “Lakers””

0
Kobe Braients un Šakīls O'Nīls. Foto: Scanpix/Reuters

Bijušais Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spīdeklis Šakils O’Nīls, kurš savā karjerā izcīnījis četrus NBA titulus, atzina, ka “Lakers” komandai, kas izcīnīja trīs titulus pēc kārtas laika posmā no 2000. līdz 2002. gadam, visgrūtāk bija spēlēt pret tā laika Portlendas “Trail Blazers” komandu.

21. gadsimta sākumā “Lakers” izdevās izcīnīt trīs titulus pēc kārtas. Tajā laikā komandu pārstāvēja tādas basketbola leģendas kā Kobe Braients un Šakīls O’Nīls. Ceļā pretī NBA tituliem Losandželosas komanda uzvarēja Redžiju Milleru un viņa pārstāvēto “Pacers”, Timu Dankanu un “Spurs”, Alenu Aiversonu un “Sixers”, kā arī citas lieliskas komandas.

O’Nīls intervijā portālam “Bleacherreport” atzina, ka 2000. gada Portlendas “Trail Blazers” komanda bija visneērtākais pretinieks, kāds tajā laikā stājās pretī “Lakers” komandai. “Tā bija sīkstākā komanda pret kuru spēlēt,” leģendārais spēlētājs sacīja, “un viņi bija vienīgie, kas no mums nebaidījās.”

“Lakers” un “Trail Blazers” 1999./2000. gada sezonā savā starpā tikās Rietumu konferences finālā. Sērija noslēdzās vien septītajā spēlē, kurā labāka izrādījās Losandželosas vienība. Tā laika “Trail Blazers” komandā spēlēja tādi spēlētāji kā Skotijs Pipens, Rašīds Volless, Arvīds Sabonis, Stīvs Smits un Džermēns O’Nīls.

“Lakers” pēcāk finālā uzvarēja Lerija Bērda vadīto Indianas “Pacers”, bet Fils Džeksons, būdams “Lakers” galvenais treneris, izcīnīja savu septīto titulu kā treneris. Jāatgādina, ka pirmos sešus titulus, esot trenera statusā, viņš izcīnīja ar Čikāgas “Bulls” komandu.

©2008 – 2020, Sportacentrs.com