Sākas starptautiskās jauniešu sacensības galda tenisā “Rīgas domes kausa izcīņa 2020”

0

No šodienas līdz 16.februārim Rīgā astoto reizi norisināsies starptautiskās sacensības galda tenisā jauniešiem “Rīgas domes kausa izcīņa 2020”, aģentūru LETA informēja pasākumu organizatoru pārstāve Svetlana Amberga.

Plānots, ka sacensībās piedalīsies vairāk nekā 350 jaunieši no 17 valstīm. Sacensībās piedalīsies pārstāvji no Anglijas, Azerbaidžānas, Baltkrievijas, Igaunijas, Indijas, Islandes, Itālijas, Izraēlas, Krievijas, Latvijas, Lietuvas, Moldovas, Norvēģijas, Polijas, Ukrainas, Uzbekistānas un Zviedrijas.

Pasākuma organizatori informē, ka sadarbībā ar Ķīnas vēstniecību Latvijā tika uzaicināti arī jaunie sportisti no Ķīnas, taču viņi nevarēs ierasties saistībā ar koronavīrusa ierobežošanas pasākumiem. 

Amberga norādīja, ka Rīgas domes kausa izcīņa ir svarīgākās starptautiskās sacensības galda tenisā jauniešiem Latvijā, kuras tiek rīkotas ar nemainīgu pašvaldības atbalstu, sniedzot iespēju jaunajiem sportistiem pārbaudīt savu meistarību, spēlējot pret spēlētājiem no dažādām pasaules valstīm.