Sākas pieteikšanās vokālajam konkursam “Ghetto Faktors 2021”

Šogad Latvijā norisināsies vokālistu konkurss “Ghetto Faktors 2021”. Līdz 5. aprīlim konkursa rīkotāji gaida dalībnieku pieteikumus, informē portāls balticevents.info. Šoreiz kopējais balvu fonds ir 4000 EUR, kur divi uzvarētāji katrā kategorijā saņems galveno balvu, kas tiks realizēta sadarbībā ar mūzikas menedžmenta aģentūru “Zvaigznājs”, Kreisā Krasta studiju, Ghetto Games un Silvanols. Konkursā “Ghetto Faktors” savu karjeru uzsākuši tādi dziedātāji kā Aminata, Patrisha, Amanda Maržecka. 

Konkursam iespējams pieteikties divās kategorijās – dziedāšana (Faktors) un repošana (Raptors). Dalībniekam savā pieteikumā nepieciešams publicēt videoklipu aplikācijā TikTok 30 līdz 60 sekunžu garumā, kurā tiek izpildīts oriģinālskaņdarbs vai arī zināmas dziesmas kaverversija.

Būtiski:

ieraksts nedrīkst būt apstrādāts vai pārveidots;

balsij jābūtu labi dzirdamai;

video ierakstā skaidri redzama dalībnieka seja;

dalībnieka TikTok profils ir publisks, lai pasākuma organizatoriem ir iespēja lejupielādēt dalībnieka video;

Publikācijas aprakstā jānorāda: Mans pieteikums @ghetto.games #ghettofaktors2021 / #ghettoraptors2021. Pēc video ievietošanas dalībniekam Ghetto Games mājaslapā jāaizpilda pieteikuma anketa (saite uz anketu ej.uz/ghettofaktors2021) un jānorāda saite uz publicēto video. Tiks ņemta vērā arī skatījumu statistika platformā TikTok – viens no dalībniekiem katrā kārtā saņems simpātiju balvu.

Nolikums un reģistrācija: ghetto.lv/faktors.

Konkursa vokālos pieteikumus izskata un vērtē tādi mākslinieki, ka Agnese Rakovska, Aminata un DJ Rudd, savukārt repa pieteikumus izskatīs Ozols, SU$HI TAKEØUT un Punkts uz I no Kreisa Krasta. Par iekļūšanu nākamajā kārtā dalībniekiem tiks paziņots pirmajā tiešraidē Ghetto TV kanālā 13. aprīlī plkst. 19:00

Konkurss sastāv no četrām kārtām – atlase, pamatkārta, pusfināls un fināls. Pirmās trīs konkursa kārtas norisināsies attālināti. Rezultāti tiks paziņoti tiešraidē, kurā varēs noskatīties arī spilgtākos priekšnesumus. Finālisti tiksies klātienē, taču norises veids tiks precizēts, balstoties uz izmaiņām MK noteikumos.