Rīgu apmeklē Tallinas domes priekšsēdētājs Mihails Kelvartu

0

Piektdien, 12. oktobrī  Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas komitejas priekšsēdētājs Dainis Turlais un citas amatpersonas uzņēma Tallinas domes priekšsēdētāju Mihailu Kelvartu un vairākus Igaunijas galvaspilsētas domes deputātus.

N.Ušakovs un M. Kelvarts pārrunāja dažādus, gan pilsētas domes uzbūves, gan pārvaldīšanas jautājumus – brīvpusdienas skolās, Rīgas ieceri no nākamā gada ieviest brīvpusdienas arī bērnudārzos u.c. aktualitātes. Tostarp Tallinas deputāti atzinīgi vērtēja, ka Vecrīgā ir maz automašīnu, jo šis jautājums – vecpilsēta bez auto – ir viņu dienas kārtībā. Tika pārrunāta drošība un sabiedriskā kārtība pilsētā, sākot ar likumdošanu, kas regulē valsts un pašvaldības policijas darbu, un beidzot ar pašvaldības ieguldījumu kopīgu policijas iecirkņu veidošanā.

Dienas pirmajā pusē Tallinas delegācija viesojās Rīgas 1. slimnīcā, kur tikās ar RD Sociālo lietu komitejas priekšsēdētāju Olgu Veidiņu, SIA “Rīgas 1.slimnīca” valdes priekšsēdētāju Natāliju Zlobinu, kā arī SIA “Rīgas 1.slimnīca” valdes locekli un Rīgas domes deputātu Genādiju Sevastjanovu. Delegācijai bija iespēja iepazīties ar atjaunotajām telpām un jaunāko lietoto medicīnisko tehniku. Viesi atzina, ka redzētais ir viņus iespaidojis un cer uz Rīgas domes tālāku sadarbību, sniedzot pieredzi investīciju ieguldīšanā medicīnas iestādēs.