Jau tradicionāli janvārī Rīgas zooloģiskais dārzs apmeklētājus gaida ciemos arī vakaros, kad izgaismotās alejas un takas tā vien vedina uz nesteidzīgu pastaigu. Šis gads nav izņēmums – līdz 24. janvārim zoodārza kases strādās līdz plkst. 19.00 (apmeklētāji aicināti pamest teritoriju līdz plkst. 20.00). Ņemot vērā to, ka iekštelpu ekspozīcijas ir slēgtas, cena visu kategoriju ieejas biļetēm visas dienas garumā samazināta līdz EUR 3,00.
Ja ņem vērā to, ka Dienvidu puslodē šobrīd vasara pašā plaukumā, tad nav brīnums, ka arī zoodārzaĶenguru mītnē jaunumi teju katru dienu. Gadu mijā apmeklētāji ar sajūsmu ziņoja, ka rudajam ķenguram mazulis izbāzis no somas galvu… Nu pacietīgākajiem vērotājiem var palaimēties redzēt, kā jaunais ķengurpuika, vēl nedroši, bet visai apņēmīgi, lēkā pakaļ mātei un, paguris, atkal ieraušas atpakaļ somā, kurā pavadīti aptuveni seši mēneši.
Sakarā ar Covid-19 izplatības dēļ noteiktajiem ierobežojumiem, apmeklētājiem nav iespējams vērot dzīvniekus iekštelpu ekspozīcijās. Tā, bez apmeklētāju apbrīnas, kaķu lemuru mazulis jau paaudzies tiktāl, ka rāpjas mātei uz muguras. Savukārt terārija ēkā plašā kailo smilšracēju saime kolektīvi aprūpē krietnu pulciņu kailu un sārtu mazulīšu.
Dzīvniekiem ir savs kalendārs un to neietekmē ne sniegs, ne arī sals. Kad dienas kļūst garākas, tuvojas pavasaris. Ja pavēro pāvu astes, tas jau ir tuvu, jo vasaras beigās zaudētā garo spalvu rota jau ataugusi pilnā krāšņumā, tātad drīz varēs sākties riests. Savukārt, Japānas dzērves jau pa reizei dejo un klaigā, kaut jābrien pa kupenām. Bet vakarīgas pastaigas cienītājiem pievakarē var palaimēties saklausīt ūpja ūjināšanu, vai meža pūces vai urālpūces skanīgo balsi.