“Rīgas ūdens” sācis inženiertīklu paplašināšanu Imantas līnijās; gaidāmi satiksmes ierobežojumi

Pašvaldības uzņēmums “Rīgas ūdens”  sācis ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu paplašināšanas darbus Imantas līnijās, kuru pirmajā posmā līdz oktobra sākumam tiks ierobežota transportlīdzekļu un gājēju kustība Jūrmalas gatvē, posmā starp Imantas 2. un 3. līnijām. Šie ierobežojumi plānoti, sākot no nākamās nedēļas. Aicinām autovadītājus un gājējus sekot satiksmi regulējošo ceļa zīmju norādēm!

Imantas līnijās kopumā plānots izbūvēt ūdensvadu 2,01 kilometra garumā un kanalizācijas tīklus – 3,55 kilometru garumā. Šie darbi ietilpst Eiropas Savienības (ES) Kohēzijas fonda atbalstītajā projektā “Ūdenssaimniecības attīstība Rīgā, 6. kārta”.

Projekta realizācija sniegs iespēju Imantas līnijās pieslēgt centralizētajiem inženiertīkliem kopumā gandrīz simts objektus, kas savukārt Imantas apkaimē nodrošinās labāku ūdens piegādes un kanalizācijas pakalpojumu kvalitāti, kā arī drošāku un tīrāku apkārtējo vidi.

Ūdensvadu plānots būvēt Imantas 1. līnijas posmā no Jūrmalas gatves līdz Zārdu ielai, Imantas 2. līnijas posmā no Jūrmalas gatves līdz Imantas 2. līnijai 3a un Imantas 3. līnijā, savukārt kanalizācijas tīkli tiks izbūvēti visu Imantas 1., 2., 3. un 4. līniju garumā, kā arī Zārdu ielas posmā no Zārdu ielas 2b līdz Imantas 2. līnijai.

Būvdarbus veiks SIA “RERE Vide”, līguma kopējā summa – 2 470 621 eiro. Darbus plānots noslēgt 2023. gada augustā.

Informāciju sagatavoja: SIA “Rīgas ūdens” komunikācijas koordinators Sandris Vanzovičs

Zaļā Josta - Reklāma