“Rīgas mežu” piedāvātā digitālā karte pastaigām mežā apskatīta vairāk nekā 300 tūkstoš reižu

Pašvaldības uzņēmuma “Rīgas meži” un Rīgas domes decembra vidū piedāvātā digitālā kartewww.mdps.rigasmezi.lv apskatīta vairāk nekā 300 tūkstoš reižu. Kartē pieejama informācija par meža teritorijām ar stigām un takām pastaigu maršrutu plānošanai Rīgas mežos. 

Iepriekš ziņots, ka SIA “Rīgas meži” sabiedrībai piedāvā uzņēmuma darba vajadzībām izstrādātu digitālu karti ar informāciju maršrutu plānošanai laikā, kad ir būtiski pastaigāties svaigā gaisā, jo vairums Latvijas iedzīvotāju strādā no mājām un pavada laiku telpās. Visvairāk digitālo karti maršrutu plānošanai cilvēki izmantoja brīvdienās pirms Ziemassvētkiem – pērnā gada 19. decembrī, sestdienā, karte apskatīta 120 tūkstoš reižu. Jaungada brīvdienu laikā karte apskatīta vairāk nekā 300 tūkstoš reižu. 

Digitālā karte pielāgota uzņēmuma ģeogrāfiskās informācijas sistēmai, ar kuras palīdzību iespējams izplatīt informāciju par rekreācijai piemērotām teritorijām. Kartē atrodama informācija par 60 000 ha mežu, kas atrodas 50 km rādiusā ap Rīgu un kam var piekļūt ar automašīnu, sabiedrisko transportu un velosipēdu. Aicinām arī turpmāk digitālajā kartē www.mdps.rigasmezi.lv izpētīt teritorijas, kurp pastaigāties un atpūsties bez drūzmēšanās. Tāpat arī ņemt līdzi maisiņu atkritumiem un ievērot mežsaimnieku un dabas sargu lūgumu: “Ko dabā atnesi, to aiznes!”

Ar piedzīvoto pastaigās pa Rīgas mežiem aicinām dalīties sociālajos tīklos, izmantojot tēmturi #ejmeza.  

Zaļā Josta - Reklāma