Rīgas mērs un pašvaldības pārstāvji Juglā tiksies ar rīdziniekiem

Lai pārrunātu pilsētniekiem aktuālākās pašvaldības problēmas un risinājumus, Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis, pašvaldības deputāti un darbinieki diskusiju ciklā “Apkaimju sarunas ar Rīgas mēru” otrdien, 24. augustā, Juglas vidusskolā no plkst.18 līdz 20 tiksies ar iedzīvotājiem.

Sarunu cikls dažādās apkaimēs norisināsies līdz 2. septembrim. Pirmās trīs tikšanās pagājušajā nedēļā bija Ziedoņdārzā, Daugavgrīvā.

Šonedēļ sarunas notiks arī Iļģuciemā un Purvciemā.

Rīdzinieki aicināti uzdot jautājumus Rīgas domes vadībai un paust viedokli jau tagad, aizpildot iedzīvotāju aptauju par apkaimju problēmjautājumiem (riga.lv/lv/aptaujas).

“Mēs no rīdziniekiem saņemam daudz jautājumu, lūgumu un ierosinājumu, taču nekas nevar aizstāt sarunu klātienē aci pret aci. Diemžēl pandēmijas dēļ šādu tikšanos iespējas ir samazinājušās. Tāpēc aicinu rīdziniekus apmeklēt šo sarunu ciklu, satikt pašvaldības pārstāvjus, lai saņemtu atbildes uz saviem jautājumiem. Kopā ar mani meklēsim labākos veidus tam, kā varam padarīt savu kopīgo pilsētu dzīvošanai draudzīgāku, sakārtotāku un cilvēcīgāku. Pašvaldībai jādodas pie iedzīvotājiem, nevis otrādi, tāpēc pasākumi notiks apkaimēs visā galvaspilsētā. Uz tikšanos Rīgas apkaimju sarunās!” – tā uzsver Rīgas mērs M.Staķis.

Sarunu laikā būs iespēja izjautāt Rīgas mēru, kā arī satikt pašvaldības pārstāvjus pie tematiskajiem galdiem, pārrunājot risinājumus jautājumiem, kas saistīti ar mājokli un apsaimniekošanu, mobilitāti un transportu, rīdzinieku labklājību, pilsētvides attīstību un Rīgas nākotni.

Vienlaikus “Apkaimju sarunas ar Rīgas mēru” būs iespējams vērot arī attālināti tiešraidē – mājas lapā “riga.lv”, facebook.com/Riga.lv, kā arī ierakstā kanālā “TV4”.

Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, dalība klātienē iespējama, uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu (covid19sertifikats.lv/) kopā ar personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte), dalībniekiem apliecinot, ka:

  • ir vakcinējušies pret Covid-19;

ir pēdējā pusgada laikā pārslimojuši Covid-19;

pēdējo 48 stundu laikā ir veikuši Covid-19 testu un tas ir negatīvs;

pēdējo 6 stundu laikā ir veikuši Covid-19 ātro antigēna testu un tas ir negatīvs.

“Apkaimju sarunas ar Rīgas mēru” norises laiks un datumi:

 24.08., Jugla, Juglas vidusskola, Kvēles iela 64, (plkst.18.00-20.00)

25.08., Iļģuciems, Nordeķu parks, (plkst. 18.00-20.00)

26.08., Purvciems,  Purvciema vidusskola, Detlava Brantkalna iela 5, (plkst.18.00-20.00)

30.08., Ziepniekkalns, Ēbelmuižas parks, kultūrtelpa “Strops” (plkst.18.00-20.00)

31.08., Ķengarags, Ķengaraga promenāde pie Rīgas 51.vidusskolas, (plkst.18.00-20.00)

02.09., Sarkandaugava, BJC “Laimīte” pagalms, Sarkandaugavas iela 24, (plkst.18.00-20.00)

Zaļā Josta - Reklāma