Rīgas enerģētikas aģentūra vebinārā informēs par iespējām samazināt apkures izmaksas daudzdzīvokļu ēkās 

Rīgas enerģētikas aģentūra (REA) 14. jūlijā plkst. 11.00 rīkos vebināru par daudzdzīvokļu ēku apkures izmaksu samazināšanu, kurš norisināsies tiešsaistē MS Teams.

Pasākuma laikā apspriedīs iespējas, ko vēl var paspēt, lai samazinātu apkures izmaksas daudzdzīvokļu ēkās ar jaunās apkures sezonas sākumu. Tiks runāts par to, kā pieņemt lēmumus un sākt organizēt ēku energoefektīvu atjaunošanu, lai samazinātu siltumzudumus un ar to saistītās izmaksas, kādi lēmumi un kam jāpieņem par darbiem, kas uzlabos ēkas energoefektivitāti,  vai risinājumi ir iespējami ātri.

Vebinārā arī varēs uzzināt, vai radiatoru aprīkošanas ar termostatiem un alokatoriem ļaus ietaupīt un kādi dokumenti nepieciešami, lai sāktu ne tikai apkures sistēmas, bet arī visas ēkas atjaunošanu.

Dalībai vebinārā var pieteikties jebkurš interesents, aizpildot pieteikuma formu tiešsaistē (https://forms.office.com/r/WgLDYnWvfS). Dalība vebinārā – bez maksas. Reģistrētie dalībnieki savā e-pasta adresē saņems piekļuves saiti veiksmīgai dalībai dienu pirms tiešsaistes pasākuma. Dalībniekiem pēc pieprasījuma tiks izsniegts apmeklējuma apliecinājums.

Vebinārs ir turpinājums REA organizētajam apmācību ciklam Rīgas iedzīvotājiem, kuros padziļināti tiek apskatīti aspekti daudzdzīvokļu ēku atjaunošanas procesam. Apmācību cikla ieraksti un stāsti meklējami REA tīmekļa vietnē.

Atgādinām, ka REA ir izveidojusi atbalsta punktu – vienas pieturas aģentūru (https://rea.riga.lv/lv/lapas/konsultacijas), kurā daudzdzīvokļu ēku iedzīvotāji var iegūt visaptverošu informāciju par iespējām renovēt savu mājokli. Iedzīvotāji var saņemt atbalstu visa ēkas atjaunošanas procesa laikā – sākot no idejas, pirmajām ēkas kopsapulcēm un dzīvokļu īpašnieku biedrības dibināšanas līdz ēkas būvniecības darbu pabeigšanai, tai skaitā, par projektu vadību un līdzfinansējuma piesaisti ēku atjaunošanas programmā un citiem jautājumiem.

LaiksTemats
11:00Kā optimizēt siltuma patēriņu un maksāt mazāk par apkuri? Termoregulatori un alokatori ir energoefektīvs risinājums dzīvoklim.
11:30Kā samazināt siltumenerģijas patēriņu daudzdzīvokļu ēkās. Rīgas namu pārvaldnieks pieredze.
12:00Siltuma patēriņa samazināšana un uzskaite izmantojot alokatorus.
12:30Apkures risinājumi. Siltummezgla darbības uzlabošana.
13:00Daudzdzīvokļu ēkas energoefektīva atjaunošana. Ar ko sākt?
13:30Viedokļu apmaiņa.
Zaļā Josta - Reklāma