Rīgas dziedātāja Polka prezentēja savu jauno videoklipu

Pagājušajā trešdienā jaunā Rīgas dziedātāja un dziesmu autore Polka prezentēja savu jauno videoklipu “Step”, ziņo portāls balticevents.info.

Viņas dziesmas vienmēr ir piepildītas ar personīgu pieredzi, un mūzika papildina viņas tekstus ar faktiskiem motīviem. Polina “Polka” Bykovskaja ir bijusi uz skatuves pirmo gadu un jau ir izdevusi 5 autora ierakstus, kā arī apkopojusi savus pirmos miljonus straumju vietnē YouTube.

Polka ir uzkrājusi savus pirmos miljonus lugas dziesmai “One”. Šis darbs jau 6 mēnešus pēc kārtas ir Latvijas YouTube topa TOP5. Panākumu dēļ Polina nolēma uzņemt savu pirmo mūzikas videoklipu.

Gadā tika plānots daudz izlaidumu, bet galvenā bija dziesma “Step”. Šis darbs ir par attiecībām ar dziedātājas tēvu. Iepazīstinot ar dziesmu, Polina neraksturoja izlaidumu tā, kā to dara visi mūziķi, jo pati dziesma stāsta par to, par ko nekad nerunā skaļi.

  • Ilgu laiku šī dziesma vāca putekļus, jo es tiešām negribēju to parādīt. Viņa man ir ļoti svarīga. Es no sirds ceru, ka dziesma palīdzēs kādam pārdzīvot pirmos soļus un ļaut viņiem iet. Jums vienkārši jāspēj piedot un mīlēt par spīti visam – runā par viņa darbu. Pie videoklipa strādāja režisors Aleksandrs Belotserkovskis, producents Mihails Nadaljaks un aktieris Džoans Engelss.
Zaļā Josta - Reklāma