Rīgas domes priekšsēdētāja Mārtiņa Staķa biroju vadīs Evija Celma

Jaunievēlētā Rīgas domes priekšsēdētāja Mārtiņa Staķa (“Attīstībai/Par!”, “PROGRESĪVIE”) biroju vadīs Evija Celma, kura līdz šim bijusi “Accenture Latvia” un partneru dibinātā IT Izglītības fonda “Start(IT)” izpilddirektore. 

Evija Celma amata pienākumus sāks pildīt oktobra vidū. Nākamajai Rīgas domes priekšsēdētāja biroja vadītājai ir maģistra grāds politoloģijā, kas iegūts Latvijas Universitātē, kā arī apmaiņas studiju pieredze Upsalas Universitātē Zviedrijā. Iepriekš E.Celma ir strādājusi Zviedrijas vēstniecībā Latvijā, biedrībā “QUO tu domā?” un biedrībā “Sabiedrība par atklātību – Delna”.

M.Staķa padomniece sadarbībai ar pašvaldības institūcijām būs Ieva Graudiņa, kurai ir ilggadēja darba pieredze Rīgas domē. I.Graudiņai profesionālais maģistra grāds sabiedriskajās attiecībās un sabiedrisko attiecību struktūrvienības vadītāja kvalifikācija. Rīgas domes priekšsēdētāja padomniece juridiskos jautājumos būs Dace Spaliņa, kura ir juriste ar lielu pieredzi valsts pārvaldē, iepriekš bijusi aizsardzības ministra padomniece juridiskos jautājumos. D.Spaliņa piedalījusies arī publiskas personas kapitālsabiedrību pārvaldības reformas īstenošanā. Maģistra grādu tiesību zinātnē un jurista kvalifikāciju viņa ieguvusi Latvijas Universitātē.

Rīgas domes priekšsēdētāja padomniece sadarbībai ar nevalstiskajām organizācijām būs jaunatnes politikas un sociālās jomas eksperte Vladislava Šķēle. V.Šķēle ir koordinējusi valstiska un starptautiska mēroga projektus nevalstiskā sektora kapacitātes celšanai, pārstāvējusi Latviju Eiropas Komisijas ekspertu grupās par neformālās izglītības atzīšanu un sociālo iekļaušanu, un piedalījusies vēl virknē projektu, kas saistīti ar nevalstisko sektoru.

M.Staķa padomniekos politiskajos jautājumos būs politiskās komunikācijas speciālists Gints Knoks. Savukārt Rīgas domes priekšsēdētāja padomnieks jautājumos, kas saistīti ar komunikāciju un saziņu ar medijiem, būs Aleksis Zoldners, kuram ir ilgstoša darba pieredze Latvijas plašsaziņas līdzekļos.

Zaļā Josta - Reklāma