Rīgas dome piešķir finansējumu Ukrainas bēgļu bērnu vasaras nometnēm un brīvā laika nodarbībām 

Ukrainas civiliedzīvotāju bērnu veiksmīgai integrācijai sabiedrībā un socializēšanai, latviešu valodas apguvei, kā arī Latvijas tradīciju un kultūras iepazīšanai Rīgas pašvaldība no rezerves fonda piešķirs vairāk nekā 39 000 eiro, tā trešdien, 22. jūnijā, nolēma Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komitejas deputāti.

Par piešķirto finansējumu no 27. jūnija līdz 12. augustam Rīgas Ukrainas iedzīvotāju atbalsta centrā, Kaļķu ielā 1 pašvaldība nodrošinās bērnu pieskatīšanu katru darba dienu no plkst. 10.00 līdz 17.00,  kā arī organizēs dažādas tematiskās nodarbības un darbnīcas Rīgas izglītības iestāžu un Ukrainas pedagogu vadībā.

Tāpat Rīgas Ukrainas vidusskolā jūnijā un jūlijā tiks rīkotas divas vasaras dienas nometnes bērniem vecumā no septiņiem līdz 13 gadiem. Nometņu laikā plānotas daudzveidīgas aktivitātes un nodarbības, kā arī izzinošas ekskursijas, veicinot bērnu interesi par Rīgu, Latviju un tās dabu. Plānotais dalībnieku skaits – 75 bērni katrā nometnē. Nometņu īstenošanā tiks iesaistīti 14 pedagogi un divi tehniskie darbinieki.

Līdztekus minētajiem pasākumiem bērni varēs apmeklēt Rīgas pašvaldības izglītības iestāžu brīvā laika istabas.

Informāciju sagatavoja: Mārtiņš Vilemsons, Rīgas domes Komunikācijas pārvaldes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinators

Zaļā Josta - Reklāma