Rīgas atbalsta centrā Ukrainas iedzīvotājiem aizvadīta astotā darba birža 

Ceturtdien, 25. augustā, no plkst. 12.00 līdz 15.00 Rīgas atbalsta centrā Ukrainas iedzīvotājiem Kaļķu ielā 1 notika jau astotā darba birža, kuru apmeklēja aptuveni 230 darba meklētāju. 10 uzņēmumi Ukrainas civiliedzīvotājiem piedāvāja vairāk nekā 200 vakanču. Paredzams, ka pārrunas par darba uzsākšanu ar darba devējiem turpinās apmēram 40 cilvēki.

Astotajā darba biržā interesentus ar savām vakancēm iepazīstināja uzņēmums “Technotrade”, lietotu apģērbu šķirotājs “UBL”, Latvijas nacionālā lidsabiedrība “airBaltic”, viesnīcu tīkls “Semarah Hotels”, inženierkomunikāciju uzņēmums “Moduls Engineering”, ēdināšanas uzņēmumi “McDonald’s”un “Good Energy”, Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca, “Bolderājas kuģu remonta rūpnīca” un “ES Holding”. Kā ierasts, par darba tiesiskajiem jautājumiem konsultācijas sniedza Nodarbinātības valsts aģentūras speciālisti.

Vislabāk veicies uzņēmumiem “McDonald’s”, kas turpinās pārrunas ar 15 pretendentiem, “Technotrade”, kam izdevies atrast 5 potenciālus darbiniekus, kā arī “UBL” un “Semarah Hotels”, kas katrs tiksies ar 4 potenciālajiem darbiniekiem. Uzņēmēji aizvadīto darba biržu vērtē atzinīgi un kā abpusēji labu iespēju sadarbībai ar Ukrainas civiliedzīvotājiem.

Kopā astoņās darba biržās, pulcējot vairāk nekā 1500 apmeklētājus, Ukrainas civiliedzīvotājiem piedāvātas apmēram 2100 vakances no 83 dažādiem uzņēmumiem. Potenciāli darbu visdažādākajās specialitātēs varētu būt atraduši ap 400 cilvēku, ar kuriem uzņēmumi pēc pasākumu norises turpinājuši pārrunas par darba uzsākšanu.

Paredzēts, ka darba biržas notiks arī turpmāk, par nākamā pasākuma norises laiku tiks ziņots atsevišķi.Uzņēmēji, kuri ir gatavi piedāvāt darbu Ukrainas civiliedzīvotājiem nākamajās darba biržās Rīgas atbalsta centrā, aicināti aizpildīt anketu par piedāvātajām vakancēm.

Papildu informāciju var saņemt pie Rīgas atbalsta centra Ukrainas iedzīvotājiem projektu koordinatores Rūtas Rutkas

Zaļā Josta - Reklāma