Rīgā uzstāsies krievu dziedātāja “Monetochka

16. decembrī naktsklubā “First” uzstāsies populāra krievu izpildītāja “Monetochka”, informē portāls balticevents.info.

Jeļizaveta “Monetochka” Gardimova savā dzimtenē Jekaterinburgā 2016 gada sakuma sociālos tīklos publicēja savu pirmo albūmu “Psihodeļičeskij cloud rap” («Психоделический клауд-рэп»). Daudzi žurnālisti atzīmēja, ka dziedātājas stils atšķiras no citiem ar to, ka viņas mākslā tiek paceltas daudzas svarīgas tēmas — politika, “aklas modes imitācijas, sekss un cietsirdība”. 

Pēc gada “Monetochka” saka strādāt ar mūziķi Viktoru Isajevu, ar kuru kopā 2018. gadā izlaid albumu “Raskraski dlja vzrosilh”(«Раскраски для взрослых»).

Albūms sasniedza pirmās pozīcijas “iTunes”, “Apple Music” un “Google Play” platformās.

Jeļizaveta kopā ar Isajevu aktīvi koncertēja daudzos festivālos Krievijā un ārpus tas. 2020. gadā tiek izlaists trešais albums “Dekorativno-prikladnoe iskusstvo”(«Декоративно-прикладное искусство»).

Šogad aprīlī “Monetochka” un Noize MC labdarības koncerti “Voices of Peace” savāca pilno zāli Rīgā un daudzās Eiropas pilsētās. 

Trešdien, 6. decembrī iznāca videoklips “Gori” («Гори»). Darbaproducents bija Lado Kvatanija, kurš strādāja kopā ar tādiemmāksliniekiem, ka Kanye West, Cardi B un daudziem citiemizpildītājiem.  Pats skāņdarbs iznāca 2019. gadā un bija veltītsSibirijas mežu ugunsgrēkiem. 

2022. gadā dziesmai paradījās jauns zemteksts. Kvatanija aktīvi strādājis ar animāciju un sadarbībā ar animācijas mākslinieku Sergeju Koļesovu un “BlueCheese team” izveidojis stāstu par jauna cilvēka piedzimšanu mūsdienu notikumu ietvaros. 

16. decembrī “Monetochka” Rīgā uzstāsies “Christmas Tour” Ziemassvētku koncerttūres ietvaros un izpildīs savus labākos darbus. Biļetes ir pieejamas Ticketshop.lv kasē.

Zaļā Josta - Reklāma
Zaļā Josta - Reklāma