-1 C
Rīga
pirmdien , 28 novembr, 2022
Zaļā Josta - Reklāma
MājasSportsRīgā sākusies Uļjanas Semjonovas kausa izcīņa basketbolā

Rīgā sākusies Uļjanas Semjonovas kausa izcīņa basketbolā

Līdz 30. oktobrim jau desmito reizi galvaspilsētā risināsies leģendārās Uļjanas Semjonovas kausa izcīņas sacensības basketbolā, kurās par uzvaru cīnās U-15 un U-17 meiteņu komandas no četrām valstīm – Latvijas, Igaunijas, Slovākijas un Ungārijas.

Ikviens interesents ir aicināts apmeklēt sacensības bērnu un jauniešu basketbola skolas “Rīga” sporta bāzē “Daugavas sporta nams” (Krišjāņa Barona iela 107) un sporta bāzē “Rīdzene” (Krišjāņa Barona iela 97C), kur līdz 29. oktobrim komandas aizvadīs priekšsacīkstes, bet 30. oktobrī norisināsies finālspēles.

2006. un 2008. gada vecuma grupā piedalās šādas komandas: Rīgas bērnu un jauniešu sporta skola “Rīdzene” (Latvija), BJBS “RĪGA/Centrs/TTP” (Latvija), BJBS “RĪGA/CENTRS” (Latvija), SK “Audentes” (Igaunija), “Young Angels Academy” (Slovākija) un “Darazsak Sportacademy” (Ungārija).

Turnīra oficiālajā tīmekļvietnē ulacup.lv var sekot līdzi spēļu grafikam un rezultātiem. Sadarbībā ar Latvijas Basketbola savienību tiek nodrošinātas arī visu spēļu teksta tiešraides.

Sacensību apmeklējums ir bez maksas. Tās atbalsta Rīgas dome.

Informāciju sagatavoja: Raimonds Grants, Rīgas domes Komunikācijas pārvaldes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinators

- Advertisment -
Reklāma - Darbs Vācijā
Zaļā Josta - Reklāma
Belona Store
Zaļā Josta - Reklāma
Zaļā Josta - Reklāma

Most Popular

Recent Comments