”Riga” pāridarītāju ”Lincoln Red Imps” ielozē F grupā, beļģu ”Gent” B grupā ar ”Flora”

Foto: AFP/Scanpix

Šodien Stambulā notika UEFA Konferences līgas izloze un tajā savus pretiniekus noskaidroja komandas, kuras pārspēja Latvijas komandas cīņā par vietu turnīrā. Gibraltāra ”Lincoln Red Imps” nonāca F grupā ar ”Copenhagen”, PAOK un ”Slovan”, bet Beļģijas ”Gent” vienā grupā spēlēs ar ”Partizan”, igauņu ”Flora” un Kipras ”Anorthosis”. Sofijas CSKA ielozēja C grupā pie A sērijas komandas ”Roma”.

UEFA Konferences līgā šodien notika izloze. Pēdējo trīs gadu Virslīgas čempiones ”Riga” pāridarītāja Gibraltāra ”Lincoln Red Imps” ielozēta F grupā ar ”Copenhagen”, Grieķijas PAOK un Bratislavas ”Slovan”.

B grupā spēlēs Beļģijas ”Gent”, kura uzvarēja RFS trešajā kārtā un vēlāk par nedaudz mazāk par vienu miljonu eiro no rīdziniekiem iegādājās uzbrucēju Darko Lemajiču. ”Gent” UEFA Konferences līgā spēlēs pret Belgradas ”Partizan”, Igaunijas ”Flora” un Kipras ”Anorthosis”.

Zināmākie klubi Konferences līgā būs Žuzē Morinju trenētā ”Roma” un Harija Keina pārstāvētā ”Tottehnam”. ”Roma” spēlēs C grupā ar Andreja Cigaņika bijušo klubu Luhanskas ”Zorya”, Sofijas CSKA un Norvēģijas ”Bodo/Glimt”, kamēr ”Tottenham” ielozēts G grupā ar Francijas ”Rennes”, Nīderlandes ”Vitesse” un Slovēnijas ”Mura”.

Pirmās grupu spēles sāksies septembrī, bet pirmo UEFA Konferences līgas čempionu noteiks maijā.

UEFA Konferences līgas grupas

A grupaB grupaC grupaD grupa
LaskGentRomaAZ Alkmaar
Maccabi TelavivPartizanZoryaCFR Cluj
AlashkertFloraCSKA SofiaJablonec
HJKAnorthosisBodo/GlimtRanders
E grupaF grupaG grupaH grupa
Slavia PrahaCopenhagenTottenhamBasel
FeyenoordPAOKRennesQarabag
Union BerlinBratislav SlovanVitesseKairat
Maccabi HaifaLincoln Red ImpsMuraOmonoia

© 2008 – 2021, Sportacentrs.com.

Zaļā Josta - Reklāma