Rīgā notiks starptautiskais cīņu turnīrs “Ghetto Fight” 

13. augustā sporta kompleksā Grīziņkalnā notiks starptautiskaiscīņu turnīrs “Ghetto Fight”. Pasākuma gaitā notiks 15 cīņas pēc boksa, pankrationa un jauktās cīņas mākslas (MMA) noteikumiem, informē portāls balticevents.info. Turnīrā piedalīsies cīkstoņi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Uzbekistānas un Tadžikistānas.

Astoņstūra būrī cīnīsies tādi sportisti, ka Agnese Boža, Roberts Raviņš, Ivo Strēlnieks, Ričards Ozols, Džamols Ergaševs un daudzi citi vakara dalībnieki.

Rīgas turnīra ietvaros notiks smagsvaru cīņa, kur šoreiz satiksies ukraiņu pārstāvis Nazars Pazins un vietējais Latvijas sportistsMārtiņš Boževnieks.

Galvenā vakara cīņa šoreiz ir “Grand Prix” starp astoņiem dalībniekiem par “Ghetto Fight” čempiona jostu pussmagā svara kategorijā (līdz 77 kg).

Tradicionāli turnīrs notiks pēc “Ghetto Fight Rules” noteikumiem: jauktās cīņas mākslas, kur ir atļauti sitamie un cīņas paņēmieni.

— Visas vasaras garuā mēs aizvadījam daudzus turnīrus vairākās Latvijas pilsētās un katrā bijas vakara labākais cīkstoņis. Tagad ir pienācis laiks visiem satikties Rīgā un cīnīties par “Ghetto Fight” čempiona jostu – norāda “Ghetto Fight” līderis Manvels Isadžaņans.

Turnīrs sāksies pl. 17:00. Biļetes uz pasākumu var iegādāties visās “Biļešu Serviss” kasēs. Plašāka informācija ir pieejama oficiālā pasākuma mājaslapā www.ghetto.lv.

Zaļā Josta - Reklāma